24V regüle edecek ürün tavsiyesi

yönetımden bir uygulama yapmasını istıyeceğım aslında bence mantıklı olur bazen benımde eşref saatıme gelıyor bende yapıyorum elektroniğe yenı başlıyan arkadaşlara yorum yazarken çok dıkkatlı olmalıyız yaptığımız bır hatalı yanlış önerı tavsıye karşimizdakının bu mesleğe ilgisini özenını bıtırmış oluruz bızlere guvenerek devre kurazak masraf edecek çalışmadığında kaldırıp atacak bıdaha elektronik mı uzak duracak şimdi önerım burada çok ıyı usta elektronikçiler var uç elektronikçi ustanın onayıyla abuk sabuk yorum yazanlar cezalandırılsın örnek bir hafta yorum yazamasın veya iki gun sisteme gıremesın gıbı

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
cevaplar için teşekkurler , benim giriş gerilimim değişken, 32V- 20V arasında zamanla değişecek, bu entegreleri böyle bir sistemde kullanabilir miyiz?
317 33 volta kadar calisir zaten.
piyasada 50 tl ye alacagin regulatorlu hazir sistemler de o entegreyi kullanir,
obur kisinin yaxdigi lafi kaale bile almiyorum.
-25 derecede calisir mi bilmem. ama dedigim gibi ac kacirma olayi en dusuk regulator odur.onu da yalitimla halledersin. ki o isida calisacak regulator bilemem. ama temiz dc istiyorsan ki istedigin akim da az degil lm317k ama bak k diyorum. normali 1.5 a verir, k kodlusu 5 a verebilir.
ha 2596 yapmissin ha 78xx yapmissin.

yönetımden bir uygulama yapmasını istıyeceğım aslında bence mantıklı olur bazen benımde eşref saatıme gelıyor bende yapıyorum elektroniğe yenı başlıyan arkadaşlara yorum yazarken çok dıkkatlı olmalıyız yaptığımız bır hatalı yanlış önerı tavsıye karşimizdakının bu mesleğe ilgisini özenını bıtırmış oluruz bızlere guvenerek devre kurazak masraf edecek çalışmadığında kaldırıp atacak bıdaha elektronik mı uzak duracak şimdi önerım burada çok ıyı usta elektronikçiler var uç elektronikçi ustanın onayıyla abuk sabuk yorum yazanlar cezalandırılsın örnek bir hafta yorum yazamasın veya iki gun sisteme gıremesın gıbı

Sayın @tekin126 bahsettiğiniz uygulamayı daha önce farklı bir şekilde denemiştik verimli sonuçlar alamadık. ustalarda gün içerisinde yazılan mesajları kontrol etmek için zaman bulmaları zor olur. ben günde en az 10 saat forumu kontrol ettiğim halde benimde gözümden kaçan konular oluyor. abuk sabuk mesaj yazan üyeler için tek çözüm mesajı rapor etmenizdir. online olduğumuz süre içerisinde raporları tek tek gözden geçiriyoruz.

sayın @yolgezer74 her konuyu tartışma ortamına dönüştürmekten lütfen vazgeçin bu size son uyarım, bundan sonraki tartışma ve sataşmanızda forumdan süresiz olarak yasaklanacaksınız.

onu, bana satasanlara soyleyin.

@yolgezer74 , bak bir örnek sana .
Bildiklerin yanlış/eksik.
LM317 çeşit çeşittir.
Bir çok firma üretir aynı adla.
Her üreticinin kullanım alanına göre versiyonu olur.
Domestic busines secret military gibi..
LM317 nin -40~~+125 çalışanıda var.
Ayrıca lineer ve ya pwm regülatör tartışmaları da yanlış ama uzatmayacağım.

Sen kızsan da başkaları da okuyor ve onlar için :

http://www.digikey.com/product-search/en?vendor=0&keywords=lm317

2cffebn.png

Forum istatistikleri

Konular
129,425
Kullanıcılar
451,969
Son üye
ozgrssenn

Yeni konular

Geri