3 KATLI BINAYA 4 LÜ PANO

teşekkur ederım arkadaşlar bılgılerınız ıcın aradım elektırıkcıyı dedım bu şekılde keşife gelsınler degıstırmeycem ıyı sen bılın dosya gerı döner vs dedı dedım 5 tane abonelık yapan elektrıkcıyı aradım hepsı olur dedıler dosya gerı dönerseo zaman bakarız çaresıne dedım ortalık 3 kagıtçı dolmuş arkadaşlar ya

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
teşekkur ederım arkadaşlar bılgılerınız ıcın aradım elektırıkcıyı dedım bu şekılde keşife gelsınler degıstırmeycem ıyı sen bılın dosya gerı döner vs dedı dedım 5 tane abonelık yapan elektrıkcıyı aradım hepsı olur dedıler dosya gerı dönerseo zaman bakarız çaresıne dedım ortalık 3 kagıtçı dolmuş arkadaşlar ya
sorun olmaz ona bakmazlar bizim binada 10 daire var pano 14 lü birşey demezler zaten pano üreticisi yanlardan müdahele edilmesin diye önlemini almıştır almasa bile kaçak kullanımda tedaş bunu hemen yakalar bir insan çalıştığı kişiyi iyi tespit etmesi lazım yalancılara üç kağıtçılara ekmek kazandırmayın
her ne meslekten olursa olsun yalandan nefret ettiğim kadar başka birşeyden nefret etmem

Forum istatistikleri

Konular
128,951
Kullanıcılar
451,139
Son üye
selvioguz

Yeni konular

Geri