40X40X12 cm, Sabit Köprülü CNC Yapımı

biri çin malı biri taiwan

çin mallarına bulaşmayın.
hatta alırken fazladan bilyalarından isteyin.
içindeki bilyalar eksik veriliyor bilginiz olsun.

bu ürünler markasız ürünler sonuçta ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı..

ilk seri taiwan malı somunları gerçekten çok kaliteliydi. aradan 2-3 sene sonra gene aldım bu sefer farklı bir seri ama kalitesiz..

eğer para varsa marka ürün almak daha iyi tabiki

biri çin malı biri taiwan

çin mallarına bulaşmayın.
hatta alırken fazladan bilyalarından isteyin.
içindeki bilyalar eksik veriliyor bilginiz olsun.

bu ürünler markasız ürünler sonuçta ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı..

ilk seri taiwan malı somunları gerçekten çok kaliteliydi. aradan 2-3 sene sonra gene aldım bu sefer farklı bir seri ama kalitesiz..

eğer para varsa marka ürün almak daha iyi tabiki

gten gibi hiwin gibi mi? biraz marka bilgisi verir misin?

Makinanız rijit değilse, kasıntı, sürtünme, zorlanma vs varsa iyi marka alsanızda o parçalar bir şekilde aşınarak gider. O sebeple öncelikle mühendisiliğini iyi yapmak lazım. (ben yapamadım)

Y eksenimde biraz kasıntı vardı. Bir şey olmaz deyip bırakmıştım. Sonuçta o eksen backlash var. Ayrıca ses yapıyor her turunda vs.. Yani makinayı toplarken iyi ölçün biçin. Eksenler boşta iken rahat çalışsın. tavsiyem.

Cevdet bey inanın bi tarafımız yırtıluyor.. anlatırken..bunu forum için söylemiyorum.. piyasa için söylüyorum.. Bunu işleme merkezine almak orda işlemek lazım diyosun.. yokya .. Abi kızaktan hizalarız deleriz..

Sent from my LG-K430 using KontrolKalemi Forumu mobile app

Bize düz gözüken aluminyumlar düz değil, düz gözüken profiller düz değil. "Ben hassasiyet istemiyorum" derseniz kurtarabilir. Ama ömrünü azaltacaktır malzemelerin. Ev tipi için gerek yok tabi... Sadece mühendislik olarak çözümler üretilebilir. Mesela demir profilden yapıyorsan makinayı her tarafını kaynak yapma, slotlu yap, yamukluğa ayar çekebil vs.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,832
Kullanıcılar
450,924
Son üye
ayhankarmn

Yeni konular

Geri