75 kw lık fan için sürücü

volky

Üye
arkadaşlar 75 kw lık fan ve elimde de 55 kw lık telemecanique atv 71 sürücü var bu ikisini kullanmamda ne gibi sakıncalar olabilir yada kullanabilirmiyim ?
kolay gelsin.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Parametreleri doğru girilirse yine de 55 kw'a kadar çalışabilir bence.Yani hız aralığın daralabilir onun dışında bir şey gelmedi aklıma.Tabi sürücünün ısınmaması için uygun bir ortama koymak şart bazen sıcaklıktan güç kaynağı %40 verime kadar düşebiliyor.

kesin olarak bir cevap verilirse daha iyi olacak ve kullanılabilirse yapacağım değişiklikler ne olabilir?

ya anlamadığım bir şey var bir konu açılıyor kimse cvp yazmıyor yada bir kişi yazıyor ve belirsiz kalıyor bu konuyu nasıl çözcez ve bir daha bu konuyu açamıyoruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim başıma daha önce böyle bir olay geldi.sürücü ısınıyor verim alamıyosun.uygun sürücü almanı tavsiye ediyorum sıkıntı yaşamazsın.

75 kw fan tam güçte yani 55kw üzerinde çalışıyorsa sıkıntı yaşarsın fanın güçünü ölçmende fayda var.

burada tam güçte 200 a olmasada yaklaşık bir bişeyden bahsediyoruz.tabiki çözüm kaliteli sürücü.vagon msela.

motor nominal akımına bak , motorun uzerinde yazar
ama 55kw surucu fan zorlanicagi icin 75 kw motoru calistiramaz diye dusunuyorum mutlaka akım korumasına girecektir

seçtiğin sürücü 55 kw ağır şartlar ise 75 kw pompayı rahatlıkla çalıştırırsın sadece çalışma modunu V/F seç kalkış ve duruş rampasını arttır

Forum istatistikleri

Konular
128,867
Kullanıcılar
450,985
Son üye
berkoooo

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri