adblock ne alaka

SHuT UP

Üye
Bu güne kadar böyle giriyorduk ne oldu şimdi.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    141 KB · Görüntüleme: 38
Kontrol Kalemine girmek için adblock u kapatmak saçma olmuş. Herseferinde aynı şeyi uygulamak can sıkıcı.

Ad blok uygulamasında belli bir siteye muafiyet verilemiyor mu? Eğer öyle bir ayarı varsa bizim forumu muaf olarak gösterin.

Ad blok uygulamasında belli bir siteye muafiyet verilemiyor mu? Eğer öyle bir ayarı varsa bizim forumu muaf olarak gösterin.
Muafiyet verilebiliyor tabi ben sadece böyle olmasına üzüldüm .(ama herhangi bir şey yapmama gerek kalmadı şu aralar giriyor sıkıntı yok)

böyle bir sistemi ayakta tutabilmek maddi anlamda kolay değil üye hacmine bakılırsa sunucu masraflarının yüksek olduğunu görülebilir ben adblock'un internet ortamına zarar verdiğini düşünüyorum ve onaylamıyorum.

bu reklam olayı özellikle mobilde çok can sıkabiliyor. ben bildirime tıklıyorum keskin elektronik mi ne bir reklam açılıyor devamlı deli oluyorum.

böyle bir sistemi ayakta tutabilmek maddi anlamda kolay değil üye hacmine bakılırsa sunucu masraflarının yüksek olduğunu görülebilir ben adblock'un internet ortamına zarar verdiğini düşünüyorum ve onaylamıyorum.

Adblock internet ortamına herhangi bir zarar vermiyor.
Hatta açıklara karşı bir önlem olması bâbından faydalı bir yazılım.

Sitelerde reklamlar pop-up olmadı sürece herhangi bir problem olmadığını düşünüyorum.

Zira insanların gözü önüne reklamların sokulması hiç hoş bir yöntem değil.
Eğer ürünlerine güveniyorlarsa normal ebatlardaki reklamlar gayet yeterli olacaktır.

Gelelim pop-up reklamlara web sayfalarında başlayan bu macera şu anda cemil cümle tabletlerin başına bela olmuş vaziyette web sayfasında gezebilmek için javascriptleri kapatmak durumunda kalıyoruz.

Unutmayalım herşey maddiyat değildir.

Eğer gerçekten parasal anlamda sıkıntı varsa herkesin bağış yapabilceği bir sistem geliştirebilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,945
Kullanıcılar
451,132
Son üye
afozer

Yeni konular

Geri