Altivar61 cökme sorunu ?

Merhaba arkadaşlar elimde altivar61 37 kw sürücü var ilk basta her sey normal olmasına karsın sürücü panel ekranını calıstıramadım sürünğn üstğndeki panelin takıldıgı kiti degiştirdim oldu ve sonrası;;;;;; teste girdiğimde her şey normal biz proje aşamasında biz panelin enerjisini dısarıdan ayrıca veriyoruz sürücünün kendi ütettiiği 24 den almıyoruz buraya kadar bir sıkıntı yok başka panolarda böyle bir sorunla karsılasmadım ancak bu panoda enerjiyi veriyorum her şey normal panodakş bütğn testleri gerçekleştiriyom motor sürme dahil daha sonra panelin 24 nü kestiğimde panelin enerjisi gitmesi gerekirken gitmiyor öylece kalıyor ama 24 ü tekrar verdiğimde herhangi bir sıkıntı olmuyor FAKAT panonun enerjisinş komple kesip dolayısıyla sürücünün ürettiği 24 ü kestiğimden panoya yani sürücüye tekrar enerji verdiğimde sürücü kitleniyor panelde baglanıyor yazıyor ve öylece kalıyor sürücünün kendi ekranında ise bazen 88888 bazen 9999 bazense hiç bir şey gelmiyor panonun yani sürğcünğn enerjisini kesip 5 dk civarı bekleyip sürücüyü tekrar beslersem kitlenme ortadan kalkıyor bu olay böyle rutin şekilde devam ediyor.aynı sorun aynı tipte baska panoda var onu 24 gelmesine ragmen hiç çaluştıramadım.yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.

Forum istatistikleri

Konular
128,973
Kullanıcılar
451,167
Son üye
emrozgnnn

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri