Amatör Cnc denemesi

X ve Y ekseni tamam fakat Z ekseninde sorun bitmiyor.Z ekseninde kullandığım vida ve somun farklı sarı malzemeden vida var ama boşluğu çok bu nedenle sıkışıyor.Ne yapsam bilemedim.

Delrin den somun yap... ;)

Evet haklısın geçmiş konulardan hatırımda.Elimde bu ölçülerde delrin yok biraz beklemede kalacağım heralde.

Ramer usta delrini nerden alıyorsun? Ben Ostim'de Aydınlar'dan alıyorum. Biraz kazıklandığımdan şüpheleniorum.

Ramer usta delrini nerden alıyorsun? Ben Ostim'de Aydınlar'dan alıyorum. Biraz kazıklandığımdan şüpheleniorum.

Valla ismini tam bilmiyorum bir vakitte almıştım. Bişey makinaydı ama Ostimde. Bi kaç alim falanda almıştım.

Aydınlar dediğin Elektrikçi olanmı? Onların firmalara göre değişik iskontoları oluyor.

Bir seferinde acil bir fan ihtiyacı olmuştu. 90TL mi 70TL mi yazdılar sonraki sefer aynı Fan'a 45 TL yazdılar. Bende söyledim sonra hepsinden indirim yapmışlardı. Çok kalabalık ve harala gürele kaynayıp gidiyor...

Teşekkürler .Mil çapı 25mm.o zaman 25x25x40 işimi görür heralde.2 adet olursa fena olmaz.İlkini bozma ihtimaline karşı.Şimdiden tekrar teşekkürler.

- - - Updated - - -

40x40x40 olarak düzelteyim .Pardon...

Özelden adres ve gönderim bilgilerini yollarsan 10cm kesip yollıyayım.

Yaptıktan sonra fotograf paylaşırmısın abi?

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Bende de yarım metre 40'lık beyaz var galiba. İsteyen varsa 100mm kadar kesebilirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Geri