Amfi devresi yardım

En net bu şekilde çekebildim cevap veremesseniz canınız sağolsun = )

Bu resim yeterli değil.Bak bence kendin daha iyi birşey yapabilirsin illa bunu kullanmak istiyorum dersen.
Yardımcı olmaya çalışırız.

Yapmak isterim ama kendime güvenemedim yapabilirmiyim diye. Evde kullanabileceğim bi sistem yapmış olmak beni sevindirdir yapmak isterim yani.Yeni şeyleri yapıp kendimi geliştirmek istiyorum :) saygılar

bunu evde çalıştırabilmek için 12v güç kaynağı kullanman gerekir,bence evde kullanıma pek uygun birşey değil zaten 34tl olduğuna göre bi arızasıda olabilir.

Tm abi .Bende 2 adet 10w 6 ohm luk kolonlar var işe yararmı bilmem . Evde kullanmak için bir sistem yapmak istiyorum amfi vb. yavaş yavaş başlamalıyım artık bu konuda bişeyler yapmaya. Hangi devreyi nasıl yapmam gerekir vb. bir öğrenci olarak desteğinizi bekliyorum :)

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. yalnız 2x10w çok fazlasıyla yeterli bir güç ama yüksek seste müzik dinlerim diyorsanız o zaman yetmez 20-30wattlara yönelmek lazım.

Abi ilk önce hamur yapmayı öğrelenelim keki pastayı sonra yaparız . 2x10 w için neler yapmam gerekir malzeme vb.

Aslında kabinlerin resmini bi eklesen iyi olur.

arkadaşım 2x10wat veren tda 2005 var o olabilir tda1554 entegresi 4x10 watta verebiliyo 2x20w ta ve çok az eleman gerekiyor
ap6011-1.gif

ap6011-2.gif

02pq4.png

ALINTIDIR.

Forum istatistikleri

Konular
129,183
Kullanıcılar
451,541
Son üye
hyo23

Yeni konular