anormal ölçümler yardım?

şu an bütün sayaçlar kaliteli diye düşünüyorum açıkcası ama benim kanımca makel ve alfatech kombi sayaçları ön planda diye düşünüyorum.

ben hepsine şahsen kaliteli gözüyle bakmazdım kullandığım sayaç sadece puant ta 100 kw yazmış hiç kullanmadığım halde...tedaşa giderim arızaya gönderip durumuna bakalım dediler oda 20 tl sonra farzedelim arıza çıktı yeni sayaç vs derken yeni kullanım değerlerine bakılıp size + - geri dönüş yapılıyormuş ne anladım arızaya göndermekten bunu kısa bir çözümü yokmudur sayaç üzerinden kalibrasyon ayarı neden yapılamıyor çok mu zor

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
şu an bütün sayaçlar kaliteli diye düşünüyorum açıkcası ama benim kanımca makel ve alfatech kombi sayaçları ön planda diye düşünüyorum.

model de verirseniz trifaz için ben köhlerden bıktım her ay farklı bir ölçüm ve yüksek ölçümler geliyor kullanmadığım halde.

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Geri