Arçelik 3320 S oçm şeması ve kapı kilit kablo bağlantıları (resimli)

arçelik 3320 deterjan almıyor yardımınızı rica ediyorum teşekkürler

merhaba mega ; ilk once makina su aliptami deterjan almiyor yoksa hiçmi su almıyor onu belirtmelisin ilk secenekse deterjan kutusunun ustunde ayar mandallari var oraya bakmalisin eger ikinci secenekce sırayla makinanin kapısının kilitlenip kitlenmedigine kapı kilitlenmiyorsa kapı kilit rolesi arızalıdır eger kapı kilitlenip deterjan yani su almiyorsa makınanin sus muslugunu kapatip hortumu sokup iki tarafindada olabilen filtreleri kontrol etmen sudan dolayi kucuk kum parcalari dolup filtreleri tıkayabilir eger bole bir durum yoksa su ventilleri veya pompa uzerinden devresini tamamladigi icin pompa arızali olabilir
kolay gelsin

Arkadaşlar selam arçelik 3320 çamaşır makinesi deterjan almıyor suyu yalnız yumuşatıcı tarafından alıyor yardımınızı rica ediyorum şimdiden teşekkür ederim

Program şalteri sökülüp takılmış .Deterjan yönlendiricisi yerine oturtulmamış.
Pgs ye takılan deterjan yönlendiriçisini sökün tekrar yerine takın sol taraftaki (deterjan gözünden gelen hareketli )dili tornavidanın ucu ile geriye dogru ittirin,deterjan yönlendiricisini yerine oturtun.

arçelik 3320deterjan almıyor

Teşekkürler bugün deneyeceğim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar bana acil 3320 makinasının devre şeması lazım şimdiden teşekkür ederim.....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arçelik 3340 S çamaşır makinasının beyni arızlandı beynin yenisini aldım kabloları takarken karıştırdım. 3320 S için verilen şema linki çalışmıyor. Lütfen 3340S için yardımcı olabilirmisiniz. Kablo bağlantıları için Şemaya ihtiyacım. Şimdiden teşekkür ederim...

Forum istatistikleri

Konular
128,729
Kullanıcılar
450,782
Son üye
mjr

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri