Armatür Kodları

elkmuh27

Üye
Selamlar,

Bana armatür kodları listesi lazım. Internette istediğim gibi bulamadım. Projelerde yazılan örneğin PI 125 W ya da N 60W gibi kodların anlamları lazım oldu. Güçleri dışında yazan rakamların ve sembollerinin açıklamalı listesi konusunda yardımcı olunursa sevinirim.
teşekkürler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
harbiden yok mudur böyle bir tablo. ÖK gördüm ben de geçen. netten takip etmek çok zor. yardım lütfen.

dostum o dediğin kod numaraları her üretici firma tarafından her ürün için verilen kod numaralarıdır.
örneğin sayfort firmasının ürünlerine 1Y17-11-14 gibi bir kod numarası kullanmış. bunun bir standardı yok.
( Sayport Ampul ) sitesinden inceleyebilirsin. saygılar

dostum o dediğin kod numaraları her üretici firma tarafından her ürün için verilen kod numaralarıdır.
örneğin sayfort firmasının ürünlerine 1Y17-11-14 gibi bir kod numarası kullanmış. bunun bir standardı yok.
( Sayport Ampul ) sitesinden inceleyebilirsin. saygılar

ampül bunlar; biz armatürden bahsediyoruz ;)

standartlar, U, Pi, J, C tiplerinin resimleriyle meb'in notlarında mevcut. spotlightlarda fazla örneği yok yalnız. sadece daha kapsamlı bi katalog var mıdır, öğrenmek istediğim/istediğimiz budur.

armatür kodlarını tekrar ekleyebilirmsiniz acaba.

Forum istatistikleri

Konular
129,183
Kullanıcılar
451,541
Son üye
hyo23

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri