Armatür Kodları

elkmuh27

Üye
Selamlar,

Bana armatür kodları listesi lazım. Internette istediğim gibi bulamadım. Projelerde yazılan örneğin PI 125 W ya da N 60W gibi kodların anlamları lazım oldu. Güçleri dışında yazan rakamların ve sembollerinin açıklamalı listesi konusunda yardımcı olunursa sevinirim.
teşekkürler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
harbiden yok mudur böyle bir tablo. ÖK gördüm ben de geçen. netten takip etmek çok zor. yardım lütfen.

dostum o dediğin kod numaraları her üretici firma tarafından her ürün için verilen kod numaralarıdır.
örneğin sayfort firmasının ürünlerine 1Y17-11-14 gibi bir kod numarası kullanmış. bunun bir standardı yok.
( Sayport Ampul ) sitesinden inceleyebilirsin. saygılar

dostum o dediğin kod numaraları her üretici firma tarafından her ürün için verilen kod numaralarıdır.
örneğin sayfort firmasının ürünlerine 1Y17-11-14 gibi bir kod numarası kullanmış. bunun bir standardı yok.
( Sayport Ampul ) sitesinden inceleyebilirsin. saygılar

ampül bunlar; biz armatürden bahsediyoruz ;)

standartlar, U, Pi, J, C tiplerinin resimleriyle meb'in notlarında mevcut. spotlightlarda fazla örneği yok yalnız. sadece daha kapsamlı bi katalog var mıdır, öğrenmek istediğim/istediğimiz budur.

armatür kodlarını tekrar ekleyebilirmsiniz acaba.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,062
Kullanıcılar
451,333
Son üye
Buderusss

Yeni konular

Geri