Bedava Elektrik

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
keşke yalnız ben hala bu bedava elektrikten umutluyum.olması lazım...olmalı...

Kapitalizmin olduğu yerde hiç bir şey bedava değildir ; siz bahçenize sondaj vurup kuyu açsanız bile bulduğunuz su bedava değildir ( 2016 ya ertelenmiş bu kanun ) Siz bedava elektriği bulup üretseniz bile devlet onu bir şekilde vergilendirmesini de parasını almasını da bilir.

sizler bana bedava elektrik üretmesini anlatın ben kimseye söylemem..söz

Bu sadece fizik kurallarında değil hukuken hatta dinen de böyledir. Cenneti kazanabilmen için mücadele etmen gerekir bedava cennet yok

sizler bana bedava elektrik üretmesini anlatın ben kimseye söylemem..söz

Rüzgar güneş bedava kur bir solar panel sistem yada rüzgar gülü al sana beleş elektrik

Hadi kitap okumuyorsunuz anladık sinema da mı izlemiyorsunuz? Konu içinde konu yaptım zamanında ama pek bir şey değişmedi... John Nash 100 yıllık kabul görmüş ekonomi modellerini sorguladı tamam ama sizin gibi değil *araştırmadan soru sormak alt yapı olmadığından sadece daha fazla soru üretmeye ve kafa karışıklığına sebep olur* mezun olması için acele etmedi yıllarca çalıştı sonunda tezini verdi ispatlarıyla matematik modelleriyle! Benim aklıma geldi ben bunu düşündüm demedi!
John Nash'ten bahsettiğimiz bir kaç mesaj;
https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/unutulmuŞ-bİr-dahİ-alan-turing.87058/#post-601242

Bizim makine mühendisi bir arkadaş hayvan çiftliklerinde oluşan gübreden metan üreten pratik bir sistem yaptı. İsmi Faruk Papila . Aslında insan ve hayvanlarda bir tür enerji kaynağı Ya da hepimiz piliz matrix deki gibi wake up wake up

yok abi ben okuma yazma bilmiyorum @by lent matematikte hiçbişey mutlak değildir.o yüzden kanun yoktur hepsi teoridir. buda demek oluyor ki bugün doğru bildiklerimiz yarın yanlış çıkabilir.faruk papila zonguldaklı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…