BEKO 2518 CF çalışmıyor

bsonkaynar

Üye
Merhabalar beko 2518 cf çamaşır makinasında sadece kapak ışığı yanmakta olup fonksiyon ledleri yanmıyor ve display yok .yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler:

Moderatör tarafında düzenlendi:
kapıyı aç sertçe kapat olmazsa emniyet anahtarını değiştir

Flash kontrollü bir ürün. Elektronik kart üzerinde D21 diyodunu değiştirin

Beko 2518 CF makinamı kısa bir süreliğine durdurmak istedim ve çalışırken başla\bekle düğmesine dokundum yarım saat sonra geldiğimde 800 devir ışığı yanıp sönmekteydi ve zaman programlama ekranında bir rakama benzeyen ışık yanıp sönmekteydi tam rakam sayılmaz sadece benziyor. sanki 14. gibi ve sadece 1 e benzeyen ışık yanıp sönüyor. yorumlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ediyorum saygılar.

Beko 2518 CF makinamı kısa bir süreliğine durdurmak istedim ve çalışırken başla\bekle düğmesine dokundum yarım saat sonra geldiğimde 800 devir ışığı yanıp sönmekteydi ve zaman programlama ekranında bir rakama benzeyen ışık yanıp sönmekteydi tam rakam sayılmaz sadece benziyor. sanki 14. gibi ve sadece 1 e benzeyen ışık yanıp sönüyor. yorumlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ediyorum saygılar.

elektronık kart arızası kartı deyıstırın sorun çözülecektir....

selamun aleyküm arkadaşlar beko 2518 cf anakartı arızalıydı değiştim şimdide bi 15 20 dk çalıştıktan sonra pompa devreye giriyor bazende ilk etepta giriyor ilk etapta girdiğinde kapı kilidi kendiliğinden kapanıyor ne yapmalıyım

selamun aleyküm arkadaşlar beko 2518 cf anakartı arızalıydı değiştim şimdide bi 15 20 dk çalıştıktan sonra pompa devreye giriyor bazende ilk etepta giriyor ilk etapta girdiğinde kapı kilidi kendiliğinden kapanıyor ne yapmalıyım
Karti takarken su seviye anahtarinin sokettini tam takmamissinizdir. O yüzden makina kafasina gore pompa yi devreye alir.

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri