Beyaz eşya tavsiyeleriniz?

7 yıl ve üstü garanti veren firmayı tercih edin .
bu garanti kapsamını tam öğrenin kapsam dışılık varsa hangi parçalardır .
parça varsa bir kaç servise tel açın parça ve işçilik fiyatlarını öğrenin .
aynı durumu diğer firmalar ile konuşun durum nedir değerlendirin o göre karar verin .
esasında bu işi en iyi bilen kişiler servislerdir hangi parçalar arıza çıkarıyor , parça kalitesini , parti ürünleri serileri vs gibi , çapraz sorğulama ( diğer firmalar ) vs gibi .

bu dediğimi ben şahsen kendim yapmam çünkü fazla düşününce ürün alamassın . ( çok düşünmek )
kimsenin kalite ve servis araştırması yok kör kütük gidiyoruz .
bana baksan ne kadar az servis o kadar kaliteli ürün , ama şu var ekonomi tüketim üzerine kurulmuş
bozulacak atacaksın ( parça + işçilik ürünün yarı bedeline ulaşacak ) bu zamanda fabrika ayakta durucak ve daha ucuz ürün alacaksın ( diğer firmalarda rekabet vs gibi )
biraz saçmaladım gibi .

hayırlısı olsun diyelim .

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
vestel neden duşunmuyorsunuz gerçı her eşyada olduğu gıbı şans faktoru geçerlı ama vestel buzdolabı kullanıyorum benım için 15 sene kullanılması onemlı değıl onemlı olan buzdolabı gorevını çalıştığında yapmalı örnek önceden beko kullandım istenılen performansı gormedım yazın haftada 15 gunde karlanma yapıyordu arçelık kullandım boyasını nasıl yapmışsalar dolap bellı sure kullanıldıktan sonra koku yapıyor 3 sene oldu vestel kullanıyorum yaz sezonu boyunca karlanma gormedım buzluk kısmında 2 mm buz kaplanıyor en fazla en önemlısıde memletımın urunu arçelıkte memleket urunu dıyeceksınız arada fark var onu yazmam konuyu sıyasıleştırır yazmıyacağim

vestel ve yan ürünlerinin farkı nedir ? sorabilirmiyim !!!
aynı derseniz niye o yan ürün almayayım .
aynı demesseniz yahni hesabı !!!
ne yapmasınız sistem öyle işliyor .
düşünceleriniz ?

Bende çok araştırmıştım 1 yıl önce lg çamaşır makinası aldım memnunum. Bir lg bayisine uğrayıp özelliklerini sorun derim.

yan ürün tam olarak bilgim yok ama ben yan urun nexon televizyon kullanıyorum vesteldekı özellıkler aynı nexon olarak çıkarılmasının sebebı dişariya ihraç edilen ürün neden vestel olarak üretılmıyor dersenız bir örnek vereyım avrupaya satılan televizyonla arap ulkelerıne satılan aynı değıl hava şartlarına uygun imalat yapılıyor bir başka örnek forumda konu hakkında daha detaylı bilgi sahıbı arkadaşlarda var klimalar hava şartlarına gore dayanıklılık gosterecek klima uretıyorlar

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri