Bilgisayar şifre istiyor?

pc yi kapat fişini cek ondan sonra bios pilini cıkar (anakart uzerinde saat piline benziyor)birkac dakika bekle ve tak muhtemelen sorunun hallolur

Bu bilgi yanlis.

at formatı bitsin işte...

Bu bilgi gereksiz.

ınternette bır cok admın sıfre kırıcı var onlardan dene cok ıse yarıyo sıfre verıyoo usutne ustluk 12345 atıyor otomatık sıfresı guzel denedım ıse yarıyoor kolay gelsın

arkadaşım eğer güvenli modda çalıştırdığın halde şifre istiyorsa BİOS şifresidir. BİOS pilini çıkartıp 5 dk bekle tekrar tak sorun hal olur.

guvenli kipte ac oradan denetim masasından kullanıcı hesaplarında parola kaldırı seç.
bilgisayarı yeniden aç hallolur..

administrator 'e şifre konulmuşsa güvenli kipde de giremezsiniz ctrl+alt+del'le de giremezsiniz.Yukarda anlattığınız ya da denediğiniz yöntemler administrator'e şifre konmamışsa geçerlidir

win.xp deki "sam" (win.xp de kullanıcı şifrelerinin tutulduğu dosya..windows\system32\config )dosyasındaki bulunan,unuttuğun şifreyi geri getirmeni sağlıyor.programı açınca ,direkt olarak,o kullandığın sistemin şifresini bulmana yardımcı da olabiliyor
programın adı; SAMInside.. websitesi; SAMInside
zaten bu sayfada da yazıyor; uyarı niteliğinde:
"Important! This program can be used only for recovery of your own forgotten password"
yani sadece kendi unuttuğunuz şifreleri geri getirmek için bu programı kullanabilirsiniz

en kolayı hiren's boot cd içindeki Active password changer programıdır kırmadığı şifreyi görmedim xp ve vistada denedim ;)

Forum istatistikleri

Konular
129,061
Kullanıcılar
451,333
Son üye
Buderusss

Yeni konular

Geri