Bilimsel bilmeceler.

hangi köşeyi döneceksin bana da söyle, bakarsın ucundan eccük bulaşır filan. yani gelecekte bizden esame filan olmayacak.
Abi salonun köşesini döner dönmez mutfak var. Buzdolabında da içecekler var. Buraya kadar yeterli :p

Evvel zaman icinde bi rus uzay aracinin kontrolsuz dusecegi haber olmustu. bakanlik okullara aciklama gondermis olur yakininiza duserse yaklasmayin, dokunmayin, hemen yetkililere haber verin falan diye bilgilendirme yapilmisti. İşte teee o zamanlar cocuk akliyla "allahım n'olur bizim bahceye, olmadi mahalleye düşsün'" diye cok dua etmistim.

Evvel zaman icinde bi rus uzay aracinin kontrolsuz dusecegi haber olmustu. bakanlik okullara aciklama gondermis olur yakininiza duserse yaklasmayin, dokunmayin, hemen yetkililere haber verin falan diye bilgilendirme yapilmisti. İşte teee o zamanlar cocuk akliyla "allahım n'olur bizim bahceye, olmadi mahalleye düşsün'" diye cok dua etmistim.
Skylab amerikan uzay istasyonu.Yıl 1979.Bayağı bir heyecan yaşatmıştı.Bazı parçalar atmosferde yanarak yok oldu.bir kısmı avustralya kıtasına düştü.
Yaş 15

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,345
Kullanıcılar
451,818
Son üye
kimyager

Yeni konular

Geri