CJ1M-CPU22 Şifre Koruması

Benim başıma geldi PLC proğramı engellenmiş compact flash dosya gönderemedim tıkanıp kaldım böyle durumda ne yapılabilir. çözüm nedir?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
bu aslında biz emekçileri kollayan bir sistem vede bizler bu şifreleri kırmaya calışarak aslında bir başka arkadaşın ekmeğiyle oynuyoruz.çünkü bazı firmalar telif hakkı olan program ücretini ödemek istemekte vede arkadaşta bunun üzerine kendisini korumak için bunu yapıyor.lütfen şifre kırayım derken bir daha düşünün

bu aslında biz emekçileri kollayan bir sistem vede bizler bu şifreleri kırmaya calışarak aslında bir başka arkadaşın ekmeğiyle oynuyoruz.çünkü bazı firmalar telif hakkı olan program ücretini ödemek istemekte vede arkadaşta bunun üzerine kendisini korumak için bunu yapıyor.lütfen şifre kırayım derken bir daha düşünün

Ben size katılmıyorum diyelimki siz den makina aldım yazılımı şifreledin ben paranı ödedim fakat ilave etmem gerekenler var ne yapabilirim sizi arıyorum siz tekrar ücret istiyorsunuz ama ben size makineyi alırken herşeyin bedelini veriyorum . her ilavede size ücret ödeyecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam şifreyi nasıl kırıyorsun benımde bı sifre sorunum var yardımcı olurmusunuz lutfen

Ben size katılmıyorum diyelimki siz den makina aldım yazılımı şifreledin ben paranı ödedim fakat ilave etmem gerekenler var ne yapabilirim sizi arıyorum siz tekrar ücret istiyorsunuz ama ben size makineyi alırken herşeyin bedelini veriyorum . her ilavede size ücret ödeyecek.
evet işte siz makineyi alırken ogünkü isteklerinizin bedelini ödediniz eğerki programların yedeklerini istediğinizi belirtirseniz fiyat biraz daha fazla olur ve ondan sonra istediğiniz ilaveleri yapabilirsiniz

@ Mühendisbey, Şifre kırma işlemini halletmişiniz tebrik ederim. Bu konuyla ilgili hangi programı kullandınız acaba? Bizimle paylaşabilir misiniz? ilginize teşekkür ederim.

Sayın gezer77 ye sonuna kadar katılıyorum. Emek korunmalıdır.

Fakat tek bir düşünce farkım var

Şifreyi koyan şahıs veya firma Yabancı uyruklu ise bence kırılmasında bir mahsur yoktur

yıllardır bizi türlü oyunlar ile sömüren yabancı ve özellikle avrupalı zihniyete para kaçırmamak için plc şifre kırılması doğru bir işlem olacaktır.

Kendi emekçimizin ise sonuna kadar arkasındayım

bu tarz üretim yapan arkadaşlarımızın sistemlerine dokunulmamalıdır

Şifre kırma konusunda yardımcı olacak meslektaşlar aranıyor. :)

Nasıl kırdığını açıklayabilirmisin. Ben Compact flasha programı çektiğimde .obj dosyası gelmiyor. Yardımcı olurmusunuz

mühendisbey çözüm diye yazmışsın fakat nasıl çözdüğünü yazmamışsın. Mümkünse paylaşabilirmisin ltf.

Forum istatistikleri

Konular
128,815
Kullanıcılar
450,907
Son üye
saitdemircigil

Yeni konular

Geri