CNC ile Sıcak damga demiri işleme

"Berilyum" ısı transferinde ve metal dayaniminda daha iyi diye biliyorum arastirabilirsiniz.

Sent from my SM-N920C using KontrolKalemi Forumu mobile app

Ayarlı havya aladım. Ama gidip prinç almam lazım. Dİğer işlerden sebep bekliyor. Ama ihtiyaç yine değişti. Benim 2.5w basit bir lazer engravera ihtiyacım var. Sadece logo işleyeceğim.

https://tr.aliexpress.com/item/2500..._3&btsid=ce67fbd6-6849-4ebc-b692-c46683ff83ae

Bu sebeple benim CNC'iyi maximum kaç hıza çıkarabiliyorum deneyeceğim. Olursa ona CO2 filan değil sadece normal basit 2.5w lazer entegre etmeyi düşünüyorum. Fazlada kaynak bulamadım ama bakacağız oluyor mu.

Ayarlı havya aldığım gün bozuldu. Zaten sıcak damga olayından bir süre vazgeçtim. Birisin şu lazer diyotu dsp ile denemesini bekliyorum. Ona göre lazer cnc yapacağım.

Arkadadim ben bu isi yapiyorum en uygun metal bir bakir alasimi olan berilyumdur hem ser bi bakir alasimidir hemde islerken sivama ve kesici takima yapismaz islerken boryagi veya kesme yagi kulanirsan super sonuc alirsin yanliz biraz pahali bi matetyaldir haberin olsun

Arkadadim ben bu isi yapiyorum en uygun metal bir bakir alasimi olan berilyumdur hem ser bi bakir alasimidir hemde islerken sivama ve kesici takima yapismaz islerken boryagi veya kesme yagi kulanirsan super sonuc alirsin yanliz biraz pahali bi matetyaldir haberin olsun
Nerede kimlerden bulacağını da bahset mesaj paylaşım tam olsun.

Sari malzeme satan yerlerde veya bakir malzeme satan yerlere sor bilgi verirler ssna yoksada siparis uzere ozel getirtebilirsin yada olcu ver ben sana temin ederim ist disindaysan eger kargo da yaparim

Yok abi vazgeçtim. Tek bir logo işlemeyeceğim. Değişik değişik olacak. Dolayısıyla atakının yapacağı şu lazer şeysini bekliyorum. Başaları olursa ben de yapacağım.

Sem bilirsin yardimci olduysam ne mutlu o malzemeden lazim olursa adet sorun olmaz yollarim sana

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri