CNC Tasarımım

bu günki tekmilim

ub2rn.jpg

ub2su.jpg

ellerine sağlık şimdiden sonucun çok güzel olacağı belli iyi çalışmalar

@teşekkür ederim üstadım

Merhabalar sn [MENTION=22514]tfk[/MENTION] Projenizde basarilar dilerim elinize saglik güzel calisma olmuş. Benimde sigma profiller hakkinda bi kac sorum olacakti.Baglanti aparati pahali olur dediniz die hatirliyorum nasil birlestirdiniz profili delerek mi? Birde y ekseninde kullanilan arabalari profile nasil montaj yaptiniz? Zahmet olmazsa yakindan bi kac foto rica edebilir miyim :)

Sent from my GT-N7100 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

eksenler bitti sonunda yarın elektriki aksama geçcem

ud7kp.jpg

ud7vu.jpg

ud7x4.jpg

Merhabalar sn @tfk Projenizde basarilar dilerim elinize saglik güzel calisma olmuş. Benimde sigma profiller hakkinda bi kac sorum olacakti.Baglanti aparati pahali olur dediniz die hatirliyorum nasil birlestirdiniz profili delerek mi? Birde y ekseninde kullanilan arabalari profile nasil montaj yaptiniz? Zahmet olmazsa yakindan bi kac foto rica edebilir miyim :)
evet ilk aradığım yerlerde çok uçuk fiyatlar istenmişti bir kare somuna 1,2TL gibi almamış pula somun yapışrarak yapmaya başlamıştım ama bir arkadaş doğuş kalıbı önerdi orda uygun olduğunu görünce orda L ler ve somunları aldım

ud8bz.jpg

ud8dt.jpg

ud8gh.jpg

üstadım rulmanı kontraplaga, kontra plağı siğmaya monte ettim delikler denk gelmediği için böyle bir yol izlemem gerekti

evet ilk aradığım yerlerde çok uçuk fiyatlar istenmişti bir kare somuna 1,2TL gibi almamış pula somun yapışrarak yapmaya başlamıştım ama bir arkadaş doğuş kalıbı önerdi orda uygun olduğunu görünce orda L ler ve somunları aldım

ud8bz.jpg

ud8dt.jpg

ud8gh.jpg

üstadım rulmanı kontraplaga, kontra plağı siğmaya monte ettim delikler denk gelmediği için böyle bir yol izlemem gerekti

Teşekkür ederim ilginize sn @tfk calismalarinizda başarılar dilerim.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

yük binince o boru raylar aşağıya doğru esner keşke karşılıklı destek için bir malzeme ile bağlantı yapıp kare dönseydin.

hocam resimlerde gözükmedi sanırım boru değil indiksiyon mil onlar ginede esneyeceği malum o safaya gelip görmeyi bekliyorum şu an ekstra masraf limitim doldu

evet yardımcı olan burdaki paylaşımlarını okuduğum herkese çok çok teşekkür ederim şimdi cnc'liği ögrenme vakti geldi

ugj33.jpg

buda ilk deneme sayfam
paylaşımlarla bilğileri buraya yazanlardan Allah razı olsun
esen kalın

cnc proğramların da başınızı ağrıtmaya devam edeceğim tabiki

Forum istatistikleri

Konular
128,826
Kullanıcılar
450,915
Son üye
snapthreads