control teknik marka

mustak hocam merhaba

kafama takılan bir sorunum var ve bunu sizinle paylaşmak istedim.
şimdi control technıques unidrıve sürücülerde açık çevrim tork kontrolu yaparken zaman zaman
yük altında motor kararsızlaşıyor ve hızlanıp yavaşlamaya başlıyor.burada en ideal çözümün kapalı çevrimde kontrol olacağını biliyorum.bilirsiniz üretim anında enkoder yada kaplin değiştirmek zaman
alıyor bunun yerine sürücüyü açık çevrime alıp yola devam etmek geçici bir süre için benim açımdan ideal olan .ancak bahsettiğim gibi bazı sürücülerde sorun yaşamazken bazende karasızlık gibi sorunlar ortaya
çıkabiliyor.sebebi sizce ne olabilir.

nacizane yorumlarınızı umarım bizlerden esirgemesiniz.teşekkürler...

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
değerli mustak hocam açıklamaların için teşekkürler öncelikle.
ben bu konuyu control technıques firmasından nejat beylede paylaşmıştım ben sadece sizin fikrinizi öğrenmek istedim.ilginize yinede teşekkürler

Akif Sarıiibrahim hangi forumda görüsebilriz veya e mail varsa memnun olurum verirseniz

Forum istatistikleri

Konular
128,961
Kullanıcılar
451,154
Son üye
sahin56

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri