Dalgıç Pompalar Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz

merhabalar ...

benim size bir sorum olacak

şu an kullanmakta oldugumuz 4 adet 132 kw su pompaları yaklaşık maliyeti 75 bin lira aylık fatura edilmekte..

bende düşündümmki daha az maliyetli bu kapasitede bir dalgıç pompa mevcutmu bunun yerine kullanabilirmiyiz..

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Dalgıç pompalar suyu nasıl pompalıyorlar?

merhaba arkadaşlar elimde 3 fazla çalışan 1.5 kw lik dalgıç pompa var fakat bu pompanın kablosunda nötr harici 3 kablo aynı renk bağlantısını yaptıgım vakit motorun dönme istikameti dogru ise başka bir şeye dikkat etmem gerekirmi.

Akımlar normal ve su basmada sorun yoksa,olay bitmiştir.

herkese iyi forumlar..
benim sorum dalgıç motorları ile ilgili olacak
Dalgıç Motorları normal motorlardan biraz daha fazla akım yada az akım çekiyor.
Kumanda panosu içinde kullanılacak olan Malzemeleri kolayca seçebileceğimiz, kontaktörünü, motor koruma şalterini, girişten koyulacak sigortası, kondanstörü, kullanlıcak kablo kesitleri; kısacası bunları kolayca seçebileceğimiz bi çizelge yada bi program varmı???

bu pompalardan bulmaz zor en azından benim için öyle adres ve telefon numaranızı bana gönderirmisiniz

Dalgıç teknik servis ve distribütörlük almak istesek alabilir miyiz? ya da servis için kursları mevcut mu?

Selamlar 30m derinliğinde yaklaşık 30 yıllık bir kuyum var, 15 yıldır kullanılmıyordu , kullanmaya karar verdiğim zaman gördüm ki içindeki plastik boru yaklaşık 80cm kalınlığında , buna göre dalgıç pompa bulamadım, Ucuz yollu bişey arıyorum yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler.

Biraz geç cevap oluyor galiba ama yeni yeni okuyorum mesajları. Kaç parmak çıkışlı bir dalgıç istiyorsunuz? ayrıca saatte çekmek istediğiniz su miktarı nedir?

ben Kütahyalıyım ve termal kuyularda kullandığımız pompalar suyun ısı sı nedeniye motoru kısa sürelerde yakıyoruz motrun soğuması suyla olduğu için soğuyamıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,865
Kullanıcılar
450,984
Son üye
ishak42
Geri