Dvd Rom

eyubb

Üye
Mhb Arkadaşlar benim Dvd rom da sorun var cd okumuyor Dvd rom içini actım calıstırdım göz le lazer calısıyor neden cd okumuyor ne sorunu var bilen arkdaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdi den t.ş.k

lazerin kırmzı yanması onun çalıştığı anlamına gelmez, lazerin üzerindeki mercek dahil çizilse, okumaz, yada takılmalar olur,imkanınız varsa lazeri bir değiştirin, sorun lazerden mi bakın

sadece CD mi okumuyor yoksa DVD'yide okumuyormu?
Eğer DVD okuyup CD okumuyorsa sadece DVD okuyucudur.ikisinide okumuyorsa ömrü dolmuş olabilir.

sadece CD mi okumuyor yoksa DVD'yide okumuyormu?
Eğer DVD okuyup CD okumuyorsa sadece DVD okuyucudur.ikisinide okumuyorsa ömrü dolmuş olabilir.

slm sadece DVD okuyucu varmı benim bildigim kadarıla DVD okuyan cd de okur cd okuyan dvd okumaz yanı cd raw sadece cd okur dvdraw ise cd ve dvdleri okur ben ögle biliyom bu konu hakkında cevapbınızı bekliyorum

DVD lerin ilk çıkıtığı zamanda bende bir tane philips dvd-rom vardı sadece dvd okuyurdu.hatta dvdlerin hepsini de okumuyordu.aldığım dvd oyunları okuyor kiraladığım dvd filmleri okumuyordu.beni illet etmişti:D eğer arkadşın dvd side öyle eski bir dvd ise neden olmasın?

Forum istatistikleri

Konular
128,967
Kullanıcılar
451,160
Son üye
emircsen

Yeni konular

Geri