ekat belgesi almak için

Manisa-SOMADAN ALABİLİRSİN DÖNEMLİK ALINJIYOR BU BELGELER.SONUNDA SINAVA TAABİ TUTULUYORSUN....ŞİMDİDEN ARAŞTIR

Slm E.K.A.T Belgesiyle İlgili Forumdaki Mesajlarını Okudum Da Abi Ben 2 Yıllık Elektrik Bölümü öğrencisiyim Şunda E.K.A.T Belgesi Alabilirmiyim okul Devam Ederken Yani Varmı Bir Bilgin Olursa Hemen Hazırlayam Belgeleri

Slm E.K.A.T Belgesiyle İlgili Forumdaki Mesajlarını Okudum Da Abi Ben 2 Yıllık Elektrik Bölümü öğrencisiyim Şunda E.K.A.T Belgesi Alabilirmiyim okul Devam Ederken Yani Varmı Bir Bilgin Olursa Hemen Hazırlayam Belgeleri.

bir sonraki eğitim ne zaman acaba

ekat konusun da yardımcı olabilirmisiniz.almak istiyrum..ödemeyi ben yapıcam.05067418024 cihan akar. msj ınızı tlfnuma bekliyrum.tskrler..

arkadaşlar ekat belgesi için tedaş belirli dönemlerde eğitim vermekte ve bireysel olarak başvuru kabul edilmiyor eğer bölümünüz elektrik değilse kabul edilmiyor örneğin elektrik elektronik olsa bile sadece diplomada elektrik bölümü yazacak ve şuan 3 tl civarı yemek ve konaklama dahil eğitim 1 ay civarında teorik uygulama ve iş güvenliği eğitimi olarak ve ayriyetten belge 5 yıl geçerli 5 yıl dolunca tekrar bir haftalık eğitim aldığınız aynı yerde eğitim almanız gerekiyor.ayrıca 2 yıl geçerli iş güvenliği sertifikası alıyorsunuz . orta gerilim üzerine ayrı bir belge veriliyor teiaştan. ben Erzincan tedaştan aldım belgeyi yemekleri ve odaları gayet güzeldi ama bence izmirden alın hem tatil hem kurs :) ikisi bir arada

arkadaşlar ekat belgesi için tedaş belirli dönemlerde eğitim vermekte ve bireysel olarak başvuru kabul edilmiyor eğer bölümünüz elektrik değilse kabul edilmiyor örneğin elektrik elektronik olsa bile sadece diplomada elektrik bölümü yazacak ve şuan 3 tl civarı yemek ve konaklama dahil eğitim 1 ay civarında teorik uygulama ve iş güvenliği eğitimi olarak ve ayriyetten belge 5 yıl geçerli 5 yıl dolunca tekrar bir haftalık eğitim aldığınız aynı yerde eğitim almanız gerekiyor.ayrıca 2 yıl geçerli iş güvenliği sertifikası alıyorsunuz . orta gerilim üzerine ayrı bir belge veriliyor teiaştan. ben Erzincan tedaştan aldım belgeyi yemekleri ve odaları gayet güzeldi ama bence izmirden alın hem tatil hem kurs :) ikisi bir arada

Bu cevap yüreğime bir su serpti ki sormayın :) endüstriyel elektronik mezunuyum ve çalıştığım kurum orta gerilim hatlarıyla fazlaca ilgili, bana da ekat çıkartırlar endişesi sarmıştı içimi :D kim çıkarsa çıksın artık o direklere :p

2002 yılında düz liseden mezun olup mesleki eğitim merkezlerinden elektrik tesisatı ve pano montörlğü üzerine ustalık belgesi aldım. somadaki kurslara katılıp o.g 34.5 kw yetki belgesi alabilirmiyim. beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim. saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
128,837
Kullanıcılar
450,934
Son üye
altandomx

Yeni konular

Geri