ELEKTRİK KEŞFİ HAZIRLAMA YARDIM?

merhaba arkadaslar verdiginiz bilgiler cok guzel herkese cok tesekkurler,fakat tam anlamıyla a dan z ye bu hakedis keşif metraj gibi konuları kavryabilecegimiz bir yol veya yonlendirebileceginiz bir site veya portal var mıdır? cok tesekkurler simdiden

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arkadaşım öyle bir site yok eniyi paylaşım ve yardımlaşma burada yapılmakta seni yaııltmak istemem sen yinede arama yap keşif ve metraj işi birazda zamanla prtaik kazanma işi bende ilk zamanlar gıdım gıdım ölçerdim takıldığın bir yer olursa elimizden geleni yaparız.

kablo sortilerde değil ama kolon hatlarında hesaplanır.daire kolon kabloları, telefon kolonları, uydu vs. bunlar keşifte kolon hatları başlığı altında malzeme ve işçilik olarak yer alır.

ya aslında en iyisi galiba pratik yavaş yavaş gelişmesini sağlamak bir anda olmasını istersek eksiklikler oluşur...

arkadaşlar autocad 2007 de kablo keşfi çıkarmak istiyorum bunun bilinen en kolay yolu varmı ?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,328
Kullanıcılar
451,785
Son üye
ayhannnh

Yeni konular

Geri