Elektrikli araçlarda kullanılacak akümilatörler hakkında

yüksek kapasiteli ve hafif piller kullanılıyor. piller ni-mh metal hidrit seri-paralel gruplanarak paketleniliyor.
oldukça pahalı amerikan sitelerinde "ev conversion kit" başlığı altında aratırsan satılıyor fakat çok pahalı.
bildiğimiz kuru aküler ise ağır ve kapasiteleri düşük.
üzgünüm seni biraz hayal kırıklığına uğrattım.zannederimki seninde yapmayı düşündüğün şey "ev car"

ben bursa oto show 2011 e katıldığımda ne renault nede fiat o övündükleri elektrikli otolarını fuara alt yapıları olmadığı mazeretine sığınarak getirememişlerdi.zannederim altında başka şeyler dönüyor.

arabalar cannes film festivalinde görücüye çıkacak bursa oto show gibi bir küçük fuarda lanse edilmesi beklenemez tabi

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Renaultun ilk elektrikli arabasını ben 2010 Autoshowda gördüm. Detaylarıyla sunmuşlardı

Forum istatistikleri

Konular
129,145
Kullanıcılar
451,478
Son üye
ugur3377

Yeni konular

Geri