Elektronik öğrenmek için izlenecek yol

gerçekten müthiş videolar insan genel kültür olsun diye bile izler yani :) 6.videoyu 4 gözle bekliyorum....

Arkadaşlar video serimizin 6. sı da bitti. İnşallah faydalanan arkadaşlarım oluyordur. Nihayetinde bir emek veriyorum, zaman harcıyorum. 1 kişi bile faydalansa yeter bana.

Bu videoda LeHİM YAPMA MALZEMELERİ; LEHİM NERELERE YAPILIR, ADIMADIM LEHİM YAPMA, SOĞUK LEHİM, LEHİM YAPMA ÖNERİLERİ bilgilerine yer verdim. Faydalı olması dileği ile...

elektronik_ogreniyorum_6 - Dailymotion video

Önceki videolar:
birinci video: UYGUN ÇALIŞMA ORTAMININ HAZIRLANMASI
elektronik_ogreniyorum_1 - Dailymotion video

ikinci video: KULLANILAN ALET ve ARAÇLAR
elektronik_ogreniyorum_2 - Dailymotion video

üçüncü video: ELEKTRONİK NEDİR, ELEKTRİK AKIMI NASIL OLUŞUR; DEVRE ELEMANLARI 1 (Transformatör, Diyot, Direnç, Kondansatör)
elektronik_ogreniyorum_3 - Dailymotion video#

dördüncü video: YARIİLETKEN DEVRE ELEMANLARI
Yarıiletken nedir, Diyot, Transistör, Diyak, Triyak, Tristör, Entegreler, Mikroişlemciler, Opamplar...
elektronik_ogreniyorum_4 - Dailymotion video

beşinci video: GİRİŞ ÇIKIŞ ELEMANLARI
Mikrofon, buton, anahtar, Sensörler, Hoparlör, Buzzer, Fan, Soğutucu, Röle, LCD, DISPLAY, RS 232, MAX 232, Motor...852
elektronik_ogreniyorum_5 - Dailymotion video

1091

6. eksik galiba

listenin başında mhmmdlkts :)

yinede burdanda vereyim: 6.Video: LEHİM YAPMA
Bu videoda LeHİM YAPMA MALZEMELERİ; LEHİM NERELERE YAPILIR, ADIMADIM LEHİM YAPMA, SOĞUK LEHİM, LEHİM YAPMA ÖNERİLERİ bilgilerine yer verdim. Faydalı olması dileği ile...

Arkadaşlar video serimizin 6. sı da bitti. İnşallah faydalanan arkadaşlarım oluyordur. Nihayetinde bir emek veriyorum, zaman harcıyorum. 1 kişi bile faydalansa yeter bana.

birinci video: UYGUN ÇALIŞMA ORTAMININ HAZIRLANMASI
elektronik_ogreniyorum_1 - Dailymotion video

ikinci video: KULLANILAN ALET ve ARAÇLAR
elektronik_ogreniyorum_2 - Dailymotion video

üçüncü video: ELEKTRONİK NEDİR, ELEKTRİK AKIMI NASIL OLUŞUR; DEVRE ELEMANLARI 1 (Transformatör, Diyot, Direnç, Kondansatör)
elektronik_ogreniyorum_3 - Dailymotion video#

dördüncü video: YARIİLETKEN DEVRE ELEMANLARI
Yarıiletken nedir, Diyot, Transistör, Diyak, Triyak, Tristör, Entegreler, Mikroişlemciler, Opamplar...
elektronik_ogreniyorum_4 - Dailymotion video

beşinci video: GİRİŞ ÇIKIŞ ELEMANLARI
Mikrofon, buton, anahtar, Sensörler, Hoparlör, Buzzer, Fan, Soğutucu, Röle, LCD, DISPLAY, RS 232, MAX 232, Motor...852
elektronik_ogreniyorum_5 - Dailymotion video

Altıncı video: LeHİM YAPMA MALZEMELERİ; LEHİM NERELERE YAPILIR, ADIMADIM LEHİM YAPMA, SOĞUK LEHİM, LEHİM YAPMA ÖNERİLERİ bilgilerine yer verdim. Faydalı olması dileği ile...

yine bir şaheser! hergün konuyu takip ediyorum videoların devamını 4 gözle bekliyorum...

7. videomuz DEVRE TAHTASI (breadboard) üzerine arkadaşlar. İç yapısı, doğru bağlantı, dikkat edilmesi gerekenler v.s. ayrıntılarla videoda yer vermeye çalıştık. Yine hızlı bir şekilde geçmekte. Faydalı olabilmek dileği ile...

elektronik_ogreniyorum_7 - Dailymotion video

DİĞER VİDEOLAR KONU İÇERİNDE MEVCUTTUR...

7. videomuz DEVRE TAHTASI (breadboard) üzerine arkadaşlar. İç yapısı, doğru bağlantı, dikkat edilmesi gerekenler v.s. ayrıntılarla videoda yer vermeye çalıştık. Yine hızlı bir şekilde geçmekte. Faydalı olabilmek dileği ile...1288

elektronik_ogreniyorum_7 - Dailymotion video

DİĞER VİDEOLAR KONU İÇERİNDE MEVCUTTUR...

yine çok güzel olmuş fakat sanki daha kısa sürmüş gibi geldi bana

elinize sağlık

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,987
Kullanıcılar
451,199
Son üye
furkanyldrmer

Yeni konular

Geri