elektronik hız kontrol devresi

çok aşamalı bir iş invertörü softstartı benim arkadaşım rus sitelerinde buna benzer birşey bulduğunu söylemişti bir aralar google amcaya bir sormakta yarar var kolay gelsin.

hiç değilse diğer kısımları kendimiz yaparsak bişeyler öğrenebiliriz. bende farkındayım adamlar işlemciyi yapıyor biz kullanıyoruz diye övünüyoruz.

Türkiyede invertör yapan firmalar var benim bildiğim mesela Medel var öğrenme amaçlı olabilir ama seri imalat yapan birisinden daha ucuza imal etmeniz mümkün değil.:(

Türkiyede invertör yapan firmalar var benim bildiğim mesela Medel var öğrenme amaçlı olabilir ama seri imalat yapan birisinden daha ucuza imal etmeniz mümkün değil.:(

evet ucuza mal edilemiyor çünkü elemanlar ayrı ayrı alındıından pahalı oluyor. Ne yazık ki türkiyede imalat yok sadece montaj war hepimizin yaptığı da bu.... IPM ler bu uygulamalar için kullanışlı oluyor. Fakat onlarında sürme ve çalışma mantıklarını iyi incelemek gerekiyor.

Eğer elinde harcayacağın para ve süre yetiştirme sıkıntın yoksa mutlaka kendin yapmalısın. Google'da biraz teorik araştırma ve bozuk bir f.c. yi incelersen başarabileceğini umuyorum. Önce japonlar sonra çinliler bu yolla elektronik devi olmadılar mı?

7KW motor için sürücü yapınca bana PM le ulaşın sürücülere para ödemeyelim , Türkiye kazansın.

Forum istatistikleri

Konular
128,867
Kullanıcılar
450,985
Son üye
berkoooo

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri