Entegrenin isareti hangi firmaya ait? datasheeti bulamiyorum.

Casus99

Üye
Arkadaslar bu isaret hangi firmanın? Bu entegrenin datasheetini bulamiyorum.ust tarafta 0411wc yaziyor alt taraf 4011b yaziyor ama normal 4011b gibi degil cikislari 14 pinli entegre nasil bulurum datasheeti bu arada w dan tam emin degilim

IMG_20240702_200433.jpg

4011 in başındaki de "TC".

4 lu nand gate degil ona eminim bacaklarin birinden pozitif vermesi gerekirken negatif cikis var.entegreyi degistiricem datasheetini bulamadim.isaretinde hangi firmaya ait oldugunu bulamadim..alman malı bir avometrenin buzzera baglı entegresi
Cd4011 i inceledim ama 12. Bacak pozitif diyor datasheette bizim kartta negatif cıkis var orda.oyuzden cd 4011 degildir gibime geldi.birde entegrenin numarasi ustte ki mi yoksa altta yazan mi? Ustteki tarihi olabiliri mi 0411wc yazan
En kolayından başlayın
CD4011 olabilir, 4 lü NAND gate.
Çevresindeki elemanlarla kolaylıka anlaşılır.

Son düzenleme:
4 lu nand gate degil ona eminim bacaklarin birinden pozitif vermesi gerekirken negatif cikis var.entegreyi degistiricem datasheetini bulamadim.isaretinde hangi firmaya ait oldugunu bulamadim..alman malı bir avometrenin buzzera baglı entegresi
Cd4011 i inceledim ama 12. Bacak pozitif diyor datasheette bizim kartta negatif cıkis var orda.oyuzden cd 4011 degildir gibime geldi.birde entegrenin numarasi ustte ki mi yoksa altta yazan mi? Ustteki tarihi olabiliri mi 0411wc yazan

alman malı bir avometrenin buzzera baglı entegresi.

Avometremim marka modeli ?

Yayınlanan foto kalitesiz yapılan düzenlemede kalitesiz .

p.png

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,832
Kullanıcılar
450,924
Son üye
ayhankarmn

Yeni konular

Geri