eplan kurumunda yaşadığım sorun

arkadaşlar bana yardım elinizi uzatın eplan 5.50 yi ve eplan 6.0 ı kurdum fakat açamıyom şifre istiyo proğramı aldığım arkaşda bu sorun yok fakat benden şifre isti lütfen yardım edin

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
ya şidi programı kurdum 5.50 yi almanca yazılar var şöyle bak est ist keine lizenz auf diesem rechner installient sonra altında sie können an dieserstelle eine lizenz installieren sonra altında1,die lizenz über einen freischalt -code eingeben 2,die lizenzbefindet sichauf einermaster diskette bunlar 1. cisi devamlı bilgisayar tarafından seçili diğerini seçiyom gene yok en altdada installierinstallieren diyom bu sefer 3 tane link var ben den karşılık istiyo mesela firmenbezeichnung diğeri seriennummer bir diğeri ise freischalt code diyo bunlar ne iş anlamadım mayıs ayından beri bunla uğraşıyom kafayı yemek üzereyimen sag köşedede abbrechen var abbrenchen kapat gibi bişe

arkadasım senin sorunun programların lisans istemesi özelden bana mesaj gönder oradan sana gerekli programları göndereyim

Forum istatistikleri

Konular
128,828
Kullanıcılar
450,917
Son üye
pratender

Yeni konular

Geri