Erkek adam ne yapar?

Klasik erkek kadın.

images (1).jpeg

Ev işi yapmak konusunda erkeğe komedi yaklaşımlarda bulunulmuş. Eşim istemese de yaptığı işlerin bir kısmında ona yardımcı oluyorum . İstese daha fazlasını da gururla yaparım. Oda eminim iş ortamında benim yanımda olsa , benim yaptığım iş konusunda bilgi tecrübe sahibi olsa bana yardımcı olurdu. Kılıbıklık böyle birşey değil.

Son düzenleme:
Ev işi yapmak konusunda erkeğe komedi yaklaşımlarda bulunulmuş. Eşim istemese de yaptığı işlerin bir kısmında ona yardımcı oluyorum . İstese daha fazlasını da gururla yaparım. Oda eminim iş ortamında benim yanımda olsa benim yaptığım iş konusunda bilgi tecrübe sahibi olsa bana yardımcı olurdu. Kılıbıklık böyle birşey değil.
evli olduğum sürece yemek yapmak ve bulaşığı yıkamak en büyük zevkimdi, hala da öyle. bekarken yalnız yaşardım. evimdeki tüm işleri yapardım. sevmediğim tek iş ütüydü ve hala ütülü bir şey giyemem. kızıma hem annelik hem de babalık yaptım, hiç gocunmadım. hatta kötü örnek oluyorum diye erkeklerden laf işittim. insan olmaktır önemli olan, insanın adamı, kadını yoktur. erkeği vardır ,dişisi vardır.

sevmediğim tek iş ütüydü
Gömleği gösteren ütü , kadını gösteren g..ü gibi güzide bir atasözümüz olsa da benimde pek bir gereksiz bulduğum aktivite ütüdür . Bir kıyafetin temiz olması yeterlidir bence . Varsın kırış buruş olsun ne çıkar.

Son düzenleme:
Ev işi yapmak konusunda erkeğe komedi yaklaşımlarda bulunulmuş. Eşim istemese de yaptığı işlerin bir kısmında ona yardımcı oluyorum . İstese daha fazlasını da gururla yaparım. Oda eminim iş ortamında benim yanımda olsa , benim yaptığım iş konusunda bilgi tecrübe sahibi olsa bana yardımcı olurdu. Kılıbıklık böyle birşey değil.
Hayat müşterektir boşuna denmemiştir. Herkes yapabileceğini yaptığı yer yuvadır.

Forum istatistikleri

Konular
129,076
Kullanıcılar
451,362
Son üye
alp2234

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri