Erkek adam ne yapar?

Ben çok yönlü birçok beceri sahibiyim.Öğünmek istemiyorum fakat yazayım.Okulda ders vermek,koyun kesip yüzmek doğramak,et işleri işte,odun yarmak,avcılık yapmak tavşan eti yemek.Daha çok var!Sonra elimde tornavida priz fiş takmak,elektrik özel ev işlerini yapmak.Musluğa lastik takmak.Bıçak makas bilemek.Roman şiir yazmak!...Ben erkeğim yazsam sayfalar tutar.Daha çok çok hemde doğru!!!!Ben bu resimde nasıl görünüyorum?Ekli dosyayı görüntüle 102718
ben giritli bir denizci/balıkçıyım, hayatımdaki kadınlar benim için "her eve lazım" derlerdi. kafamda şapkalı ben. yer: bitez liman işletmesi. suratımı da asla saklamam. bakma orada çay içtiğime... şimdi kendimi övmeye kalkacağım sayfalar yetmez. beni @Under Ground ustaya sor. her şeye maydanoz olmayı severim.

Ekli dosyalar

• benn.jpg
    benn.jpg
    331.7 KB · Görüntüleme: 24
ben giritli bir denizci/balıkçıyım, hayatımdaki kadınlar benim için "her eve lazım" derlerdi. kafamda şapkalı ben. yer: bitez liman işletmesi. suratımı da asla saklamam. bakma orada çay içtiğime... şimdi kendimi övmeye kalkacağım sayfalar yetmez. beni @Under Ground ustaya sor. her şeye maydanoz olmayı severim.
Sakallı halin daha filozof gözüküyordu üstadım 😀 Bu arada bende akşam akşam su kaçıran bulaşık makinasını yan devirdim tamir için. Drenaj hortumu patlamış. Yenisini alacağım yarın. Bende becerikli sayilirmiyim acaba? Ama tavşan yemiyorum . Çok sevimli kıyamam @paskomya ustam .

Son düzenleme:
Sanki birazda zayıflamışsın abi.. yakışmış.. benden genç görünüyorsun.
sağ olasın serkan'ım. evet biraz kilo verdim. balkondan tasarruf ettim biraz. azcık ucundan göreyim değil mi? taze hatun 10 yaş genç. şimdi bu durumdayız...
1699386169723.png

sağ olasın serkan'ım. evet biraz kilo verdim. balkondan tasarruf ettim biraz. azcık ucundan göreyim değil mi? taze hatun 10 yaş genç. şimdi bu durumdayız...
Ekli dosyayı görüntüle 102720

Abi iyisin yaa

Ben küflenmiş pas tutmuş bi halde olduğumu şu an sen yazınca öğrendim.

Nerde forumda bir wd40 uzmanı vardı gelsin beni açsın biraz... 🤣🤣🤣

Forum istatistikleri

Konular
128,829
Kullanıcılar
450,922
Son üye
yusuf4141.

Yeni konular

Geri