Evde kaçak akım rolesi geçikmeli olarak atıyor. Neden?

ephesus83

Üye
herkeze ii aksamlar su anda bi arızadan geliyorum evde kaçak akım rolesi geçikmeli olarak atıyor bu sure 15 dak veya 30 dak arsında değişiyor sizce sorun tesisattamı yoksa kaçak akım rolesinde mi bende kaçak akımı iptal ederek enerji verdim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
siz arızayı tamir etmemişiniz k.a.k iptal etmişiniz arızayı tespit için ana kolon ile dairenin sigorta paneline gelen top.kablosuna top.ölçer pens ampermetre ile ölçüp 30ma eşik akımını geçtigini gördükten sonra sigorta tablosundan linyelere giden top.hattındaki kaçak akımları kontrol etseydiniz en fazla kaçak akımı görüp atıyorum mutfak bölümü mutfak buatındanda prizlere cıkan top.hatlarından birinin normalden fazla kacırdıgını bulabilirdiniz mesala prize takılı fritöz gibi ............

yardımınız için tsk ederim yarın ilk işim dediğinizi uygulamak olucak

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,824
Kullanıcılar
450,912
Son üye
mustafatlanm

Yeni konular

Geri