FACTORY IO Hakkında

Merhabalar,

Factory io'da solidworks'den çizdiğimiz bir makineyi nasıl import ederiz?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Böyle bir şeyi önceden yapmışmıydınız?
bu programda değil, artık ben eskidim. ama varsayılan yol budur. programı geliştirici modunda açıp kütüphaneye eklemek gerekiyor. (program ve lisans izin olmalı/ değiştirme ekleme izni vermeli/ admin modu)

bu programda değil, artık ben eskidim. ama varsayılan yol budur. programı geliştirici modunda açıp kütüphaneye eklemek gerekiyor. (program ve lisans izin olmalı/ değiştirme ekleme izni vermeli/ admin modu)
Hocam forumda durmadan gereksiz yere varsayımlarla yorumlar yapıyorsunuz, yok eskidim, yok bunun yolu budur, yok üstad eskiden şöyle bir şey vardır. Fikriniz yok ise bizi uğraştıracak gereksiz yorumlar yapmayın lütfen.

Hocam forumda durmadan gereksiz yere varsayımlarla yorumlar yapıyorsunuz, yok eskidim, yok bunun yolu budur, yok üstad eskiden şöyle bir şey vardır. Fikriniz yok ise bizi uğraştıracak gereksiz yorumlar yapmayın lütfen.
program derlemeyi 20 yıl öce bıraktım, yeterli bir cevap mı? ama yol aynı değişen hiç bir şey yok. senin çizdiğin motor legal değil, onun kütüphanesinde yok. 20 yıl önce dediklerini yapıyordum eğer ben eski değilsem neyim?

Forum istatistikleri

Konular
129,445
Kullanıcılar
452,003
Son üye
ersel75

Yeni konular

Geri