Güvenlik alanında ilerlemek

wolwes

Üye
merhaba arkadaşlar. Ben haziranda mezun olmayı planlayan bir mühendis adayıyım. eğitimim bittikten sonra güvenlik sistemleri konusunda uzmanlaşmak istiyorum ancak üniversitelerde verilen derslerin bu alana katkısı hiç olmuyor.

kendimi güvenlik sistemleri konusunda geliştirmek için ne yapmalıyım? elinizde dökümanlar varmı? bana yol gösterirseniz çok sevinirim

merhaba arkadaşlar. Ben haziranda mezun olmayı planlayan bir mühendis adayıyım. eğitimim bittikten sonra güvenlik sistemleri konusunda uzmanlaşmak istiyorum ancak üniversitelerde verilen derslerin bu alana katkısı hiç olmuyor.

kendimi güvenlik sistemleri konusunda geliştirmek için ne yapmalıyım? elinizde dökümanlar varmı? bana yol gösterirseniz çok sevinirim

Sn wolwes sitemizde Güvenlik sistemleri üzerine bir çok döküman,kullanma klavuzları,tecrübeler bulabilirsiniz..

Merhabalar,

bu konuda kendini geliştirmek için, tabiri caizse çıraklığını yapmak gerekli öncelikle ki ustalığını da yapabilesin.Ülkemizde teori eğitimi yok denecek kadar az olan sektörümüzün en önemli eğitim kaynağı tecrübe ve kurumsal bir yerde çalışmanın avantajlarıdır.Ayrıca istediğin zaman bana yazabilirsin..

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,521
Kullanıcılar
452,105
Son üye
turan_k
Geri