Güvenlik sistemlerinde kaliteli marka yok mu ?

sony,philips,panasonic,LG dahada var

Güvenlik sistemlerinde kaliteli bi marka yok mu ? Benim bildiğim sadece SANYO var oda herşeyi üretmiyor. Kaliteli marka bilen varsa (çin malı merdiven altı üretimi olmayan ) yazabilir mi
Mrb aradasım neyi nasıl istediğini tam olarak belirtirsen size her konuda yardımcı olabiliriz

hocam kamera CCTV sistemi olsun para öneli değil diyorsan tabiki (sony-samsung-panasonic-boch-) ama uygun fiyat ve kesinlikle sorunsuz olsun diyorsa vguard bütün ürünleri güveldir kamerası kayıt kartı ve görüntüsü de nettir. Alarm markası PARADOX ama yahudi malı olmasın dersen sana yerli malı olan teknim öneririm şuana kadar 100 ün üstünde taktım müşteri hatası dışında servise gitmedim. ama kalite dersen paradox-megalan ve esprit serisi

guvenlık derken amaç ne ama guvenlık ürünlerınde değişik vede kalıtelı kalıtesız bır suru malzeme var onemlı olan kullanıcının malzemeyı seçerken doğru amaçla seçmesı bence

Honeywell derim canavar gibi.
sorun istemiyorsan

Dışarıya yeteri kadar borcumuz var zaten.Neden kendimiz üretmiyoruz...Ben 16f84 ile gayet kullanışlı bir alet yaptım.pır, kapı sensörü, telefon arama, şifreli giriş hatta ısd ekleyip konuşanını bile yaptım.4 yıldır da 5 işyerinde sorusuz çalışıyorlar.
Haydi bakalım genç arkadaşlar biraz bu uğurda savaş verelim.

Arkadaşlar,

BOSCH markası Oomotiv ve Beyaz Eşyada olduğu gibi,GÜVENLİK sektörünün her dalında Dünyanın LİDER markasıdır.
Ateksis Firması BOSCH SECURITY firmasının Türkiye Genel Distribütörüdür.

ilgi duyanlar için:Ateksis

Paradox güvenlik mı ? Allahınızı severseniz al teknım canavar gıbı
kulllan

Paradox güvenlik mı ? Allahınızı severseniz al teknım canavar gıbı
kulllan

TEKNIM VE PARADOX PANELLERİ EŞİT AĞIRLIKTA SATAN VE TEKNIM panellerin tasarım aşamasındayken fikrine başvurulan kişilerden biriyim. Diğer bir çok panelin aksine; dedektör beslemesi, tuş takımı beslemesi ve siren beslemesi ayrı klemeslerden olması benim tavsiyemdir. Montaj ve servis aşamasında büyük kolaylık sağlar. Teknim, montajcı açısından en kolay programlanan panellerden biridir. ANCAK PARADOXLA MUKAYESE EDİLEMEZ. PARADOX şu an Türkiye'de ve bir çok ülkede en çok satan, en çok tercih edilen paneldir.

Teknim kötü bir panel değildir tam tersine ithal bir çok panelden çok daha üstündür. Yurtdışına ihraç edilmesi de bunu gösteriyor zaten.

Forum istatistikleri

Konular
128,817
Kullanıcılar
450,907
Son üye
saitdemircigil

Yeni konular

Geri