Güvenlik sistemlerinde kaliteli marka yok mu ?

bullwark ve vguard markaları da iyi. tavsiye ederim. biges firmasının ürünleri.

bu işi yapmak için mi,tüketici olarakmı soruyosun.tüketici olarak soruyosan markadan ziyade kurulumu yapacak firma önemli bence.aradığında ulaşamayacaksan yada bir arızayı uzun sürelerde gidercekse markanın da bir esprisi yok bence.Alarm olarak herkes gibi bende zamanında kullandığım markaları yazacağım önce DSC- sonra paradox,kamera sistemi için panasonic-samsung vs.

benim nacizane görüşüm vguard bullwark ve zavio 3 yıldır hiçbir problemle karşılaşmadım bu adreste fiyatları ile mevcut inceleyebilirsiniz

slm
gerçekten kamera sistemi kurmak istiyorsan ve herseyiyle mukemmel bir kalite istiyorsan SAMSUNG dan asla şaşma ben çalıştığım fabrikada yaklasık 40 adet kamerasını kullanıyorum mukemmel görüntü elde ediyor hele hele gece görüşlü 600tvl kameraları kendi içersinden kızıl ötesi var mukemmel nerden aldın dersen en uygun fiyatı karnas tan aldım sitesi

KARNAS Teknoloji Grup | CCTV | Video Konferans Sistemleri | Projeksiyon Cihazları | LCD ve Plazma Monitörler | Akıllı Tahtalar | Digital Signage Sistemleri

kullandıgım bir kaç modeli :

SCC-B2011P

SCC-C6403P

SCC-C6407P

SCC-1011BP

SHR-7162P

kolay gelsin

bende sana paradoxu tavsiye ederim şimdiye kadar kurduğum en kaliteli sistemlerin başında geliyor.

bende sana paradoxu tavsiye ederim şimdiye kadar kurduğum en kaliteli sistem bence

yeni bir alarm sistemi var NİCE marka tamamı kablosuz çok kaliteli denemkte yarar var.

cctv : american dynamics,pelco.samsung,sony,
geçiş : software house-istar,apc,rosslare
hırsız i : dsc,paradox,crow,caddex,bosch
yangın : notifier,bosch,finder,..

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,817
Kullanıcılar
450,907
Son üye
saitdemircigil