Gizli dosyalar görünmüyor

combofix diye bi program war onu indir pc ni temizle bende aynı sorunla karsılasmıstım işe yarıyor.

combofix diye bi program war onu indir pc ni temizle bende aynı sorunla karsılasmıstım işe yarıyor.

bencede combofix tavsiye ederim .birde bu programı kullandıktan sonra ayrıca başka anti virüs programıla tarat pcni kolay gelsin

regedit de yapacağın bir iki ayar değişikliği ile gizli dosyalarının asla hatta sen istesen bile gizlenmeyecek hale gelmesini sağlayabilirsin.google da küçük bi ramayla bu ayarlara ulaşabilirsin.
bu tür virüsler çok hızlı yayılıyorlar.Ben bir çok çözüm denedim ama tam bir başarı sağlayamadım.en temizi diski formatlamak.umarım bir yol bulabilirsin.

combofix evet siliyor ama size daha büyük bir dert açabilir.

combofix kullan çözülğr

arkadasım ben hepsini denedim sorunu cözemedim benimpc yede bulasmıstı hdd yi söktüm diyer pcye bagladımgizli dosyaları rahatlıkla actıktan sonra virüsleride temizledim virüs programı risink kurdum k.gelsin

combofix ile ilgili küçük bir araştrıma yaptım. Bazı sorunlara yol açacağı yazıyor. Fakat sorunun ne olduğu konusunda bir şey yok. Combofix kullanımı nelere yol açabilir?

Forum istatistikleri

Konular
129,179
Kullanıcılar
451,535
Son üye
MechanicalPunk

Yeni konular

Geri