Gruparge Yeni SVC 12C3L Kompanzasyon rolesi

ürünün fiyatı nedir ?
nerelerden temin edilebilir?
acil olarak cevap yazabilirseniz sevinirim ?
bir işletmemde kullanmak istiyorum ?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ürünü satın almak isteyenler benimle özel mesaj yoluyla kontak kurabilir,fiyat bilgileri sizlere teklif olarak yollanacaktır.

Tense'yi ArGe çalışmalarından ötürü tebrik ederim

Kullanışlı bir rölenin yeterli gelmediği bir meslek yüksek okulunda endüktif ve kapasitif oranların her ikisinden de ceza sınırları aşılmaktaydı (Kademelerde 0,25 0,5 ve 1 kVAr'lık monofaze kondansatörler de olmasına rağmen!)
Smart SVC-12C3L ile bu oranlar şu an %3'ler seviyesinde.
GrupARGE çalışanlarını ve teknik destek ekibini tekrardan kutlarım.

Değerli arkadaşlar bende röle, tristörlü güç katı ve reaktörlerden oluşan seti görülebilecek en zor tesislerden birinde uygulayarak çözüme ulaştım. Kısaca şöyle açıklayım DC motor ve DC sürücü ile sürülen bir tesis, tesiste saniyenin altında şebekeden bir anda 5 kVAR endüktif ile 5 kVAR kapasitif arasında değişik reaktif güçler çekilmekte, ve bunlar hep saniyenin altında bir zamanda değişmekte SmartSVC 12C3L bu tesisin kompanzasyon problemini rahatlıkla çözdü .Grup Arge ekibini canı gönülden tebrik ediyorum.

benim konum değil, pek anlamam ama tebrik ederim, ellerinize sağlık...

çalışmalarınız ve paylaşımlarınız gerçekten çok güzel kullanımda da dilerim yaygınlaşır

hakkari yüksekovada kullandım gerçekten muhteşem grup arge yi bu çalışmalarından dolayı kutluyorum.

Forum istatistikleri

Konular
129,463
Kullanıcılar
452,020
Son üye
Abdullahziyansiz

Yeni konular

Geri