Gten vidalı mil ve somun hakkında

Millerin ağzı açıldı somun tam girereken tam gönueli olmıypr hafif çapraraza giriyor

Ekli dosyalar

• 976E5653-FC86-4452-A2E4-0DAFF5271FFA.jpeg
    976E5653-FC86-4452-A2E4-0DAFF5271FFA.jpeg
    172.6 KB · Görüntüleme: 19
Videoya bakınca sanki diş adımları uymayan civata-Somun bezerliği var gibi geldi. Somunun doğru olduğuna emin misiniz? somun yada mil 1604 falan olmasın?

İkiside 1605 çin malı vidalı mille karşılaştırdım biribirini denkliyor adımları

Ekli dosyalar

• 09714146-D386-45A4-B2F0-34C1B8F2CBA6.jpeg
    09714146-D386-45A4-B2F0-34C1B8F2CBA6.jpeg
    192.1 KB · Görüntüleme: 25
Plastik makara ile tekrar sök. Tekrar tak.

aldığın yer yakında hiç dağıtmadan mille beraber git. Bazen sorun olabilir misketlerinde vs.. En kötü kendi dener, olmadı yenisini takar vs.

Şimdi sök misketleri yeniden diz deseme elinde kalma ihtimali var. O sebeple satıcıya gitmen daha doğru olur.

aldığın yer yakında hiç dağıtmadan mille beraber git. Bazen sorun olabilir misketlerinde vs.. En kötü kendi dener, olmadı yenisini takar vs.

Şimdi sök misketleri yeniden diz deseme elinde kalma ihtimali var. O sebeple satıcıya gitmen daha doğru olur.
Abi dizmede sıkjntı yok dağıttım dizdim tekrardan . Önemli olan ben antalyadatı. Doğuş kalıpta bursada ordan almıştım bakalım me diyecekler

Aynı somunu başka vidali mile denemişsin! Yani sorun somunda büyük ihtimal.
Sıfırdan yeniden tertemiz diz. Yakın çekim video ile göster bunu ve takmayı dene. Sonra videoyu youtube'a yükleyip doğuş'a gönder. Bakalım ne diyecekler? Bizimle burada da paylaş..

Ürün sorunluysa yenisini kargolamaları zor olmasa gerek. Sadece bir somun gönderecekler sonuçta..
Tüketici haklarını unutmayalım. 15 gün içinde iade bile mümkün.

Şimdi dikkat ettim. Vidalı milinde siyahlık var. İşlemek için ısıtırken yamulma vs olmuş olabilir. Mümkünse başka vidalı milde dene. O da olmazsa doğuş kalıbı ara. Sonuçta faturalı ürün. ya iade ya değişim bi şekilde bir öneri sunarlar herhalde..

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,829
Kullanıcılar
450,922
Son üye
yusuf4141.

Yeni konular

Geri