Gten vidalı mil ve somun hakkında

Şimdi dikkat ettim. Vidalı milinde siyahlık var. İşlemek için ısıtırken yamulma vs olmuş olabilir. Mümkünse başka vidalı milde dene. O da olmazsa doğuş kalıbı ara. Sonuçta faturalı ürün. ya iade ya değişim bi şekilde bir öneri sunarlar herhalde..
Abi işlerken ısıtma vs birşey kullanmadık bu milleri keserken ben ordaydım yani doğuş kalıpta keserken oldu kararma.

Bugün doğuş kalıp vidalı mili geri istedi yenisini kesip gönderecekler muhtemelen keserken yanlış mil göndermişler sanki konuşmalarından öyle gibi geldi miller gelince sonucu yazarım burdan

Hayır uçlarını işlemissin. İşte o zaman malzeme sert olduğundan ısınmıştır ve şişmiştir.

Neyse doğuşun ürünü arkasında durması iyi bir olay..

Anladım abi yeni miller gelince bakıcam direk girecek mi

Ustalarım miller geldi sonun mile girdi sorun yok doğuş kalıp muhtemelen dms vermişti önce çünkü miller kaliteli duruyor . Bu konu için emeklerinize teşekkür ederim. İnşallah sorunsuz bi şekilde şu makineyi bitirirsem burdan vidyoda atatum . Sadece vidalı mil montajı kaldı nasipse. @cevdetfaik @Yusuf SEYLAN @KAYSERİ @Ar-kur-Tek

Ekli dosyalar

• 2B8C1794-023B-4A1F-81BD-722BFC16C1B6.jpeg
    2B8C1794-023B-4A1F-81BD-722BFC16C1B6.jpeg
    179.6 KB · Görüntüleme: 26
Ustalarım miller geldi sonun mile girdi sorun yok doğuş kalıp muhtemelen dms vermişti önce çünkü miller kaliteli duruyor . Bu konu için emeklerinize teşekkür ederim. İnşallah sorunsuz bi şekilde şu makineyi bitirirsem burdan vidyoda atatum . Sadece vidalı mil montajı kaldı nasipse. @cevdetfaik @Yusuf SEYLAN @KAYSERİ @Ar-kur-Tek

Hadi geçmiş olsun. Ben hala mil ölçüsünde problem olup yanlış mil gönderdiklerini düşünüyorum. Gözle 1605 ve 1604 ayırt edilemiyeceği için (ben edemem ) karışmış olabilir.

Makinenin videolarını görmek dileği ile kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,829
Kullanıcılar
450,922
Son üye
yusuf4141.

Yeni konular

Geri