Hangi alarm sistemi

hangi alarm markasını kullanıyorsunuz

• PYRONIX

Oy: 8 5.2%
  • paradox

Oy: 54 35.3%
  • teknim

Oy: 16 10.5%
  • dsc

Oy: 22 14.4%
  • DESi

Oy: 10 6.5%
  • crow

Oy: 25 16.3%
  • hiçbiri

Oy: 18 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    153
Ben Paradox derim..

para problem değilse en iyisi paradox ve caddx,daha ucuz birşey lazımsa teknim iş görür.

DSC varken diger markalara bakmam bile...hemen hemen hepsini kurarak tecrübe ettim ve 2 yıldır sadece DSC kuruyorum...

Eğer sorun yaşamak istemiyorum diyorsanız sistemi kablolu dedektörlerle çalıştıracaksanız DSC, dedektörleriniz kablosuz ise Caddx (GE) panellerini tercih edin derim..

DSC nin kablosuz dedektörleri tanıtılırken ESN (elektrik seri no) nun girilerek tek tek programdan zone lara tanıtılması gerekir..
Caddx (GE) nin kablosuzları ise tamper sinyali verdirilerek otomatik olarak zone lara tanıtılırlar bu çok büyük bir kolaylıktır, ayrıca kablosuz dedektörleri sistem kurulu değilken dahi sanki kablolu dedektörler gibi çalışır ve bunu zone ışıklarından anlayabilirsiniz...

DSC - Kanada malıdır.
Caddx (GE) - Amerikan malıdır.

kesinlikle dsc diyorum kalite bakımından programlama bakımından en kullanılır panel..

paradox sanrım en iyi markalardan biri sonra teknim ve crow var

DSCden şaşmıcaksın bılen bılır sonra paradox sonra crow gelır bankaların sıstemlerını yapan profesyonel sayılabılecek bırısı olarak soyluyorum...

paradox abi üstüne tanımam

bennım tavsıyem oncelıkle DSC sonra crow sonrada paradox fıyat aralıklarıda fazla yok

dsc den memnun olmayıp paradox a oy veren arkadasların tek sebebi dsc nin stoklarında sorun olması.onun haricinde teknolojiyi dsc yaratır digerleri kopyalar.
benim tavsiyem dsc nin oldugu yerde dsc bulamadıgınızda paradox.
en iyisi dsc yi kendistoklarınızda tutmanız.

Forum istatistikleri

Konular
128,920
Kullanıcılar
451,086
Son üye
micromaster39

Yeni konular

Geri