Hidrolik pnömatik eğitimi hk

asa06

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Başlıktada belirttiğim gibi hidrolik ve pnömatik eğitimi arıyorum.Eğitim içeriği ise temel orta seviyesinde olmak kaydı ile bursa istanbul ankara izmir gibi şehirlerde olabilir (hafta sonu olmak kaydı ile).

Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

İyi günler.

Selamun Aleyküm
Kurs gibi bir eğitim aranıyordur belki.
Bu ve benzeri sitelerde kişinin kendisini geliştirmesine uygun birçok kaynak bulunabilir.
Kaynaklardan mantık devreleri vb kurulumu üzerinde mesafe kat edilebillir. Pratik uygulama için bir kısım pnömatik devre elemanları satın alınabilse de hidrolik ve pnömatik uygulama otomasyon firmaları vb yerlerde öğrenilebilir.
Festo Fluidsim devre kurulum programı. Bu sitede birçok kaynak olması lazım. Geçenlerde de böyle bir başlık açılmış olmalı, arama yapılabilir.
Ne tip bir eğitim alınsa da insanın kendisini geliştirmeden yükselmesi beklenmez. Zira eğitimler de öğrencilerinin seviyelerine göre seviyesini belirleyecektir ki eğitim ile beraber kendini geliştirme daha üst bir eğitim olsa gerek. Diğer taraftan eğitim ortamı da kişiye düşük seviyeli geldiğinde yoğun zaman kaybına sebep olabilir. Mesela kendisi çalışan birisi takıldığı yerleri bu tip sitelerde sorabilir.
Hiçbir basamağı gözde büyütmeden bir yerinden başlayıp severek yapılan biçimde devam edilmesini tavsiye ederiz.
Hürmetler sunarız, Başarılar dileriz..

Festo didactic ten egitim iceriklerini ogrenebilirsin.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Rica ederiz, muhattap olmaktan memnun olmuşuzdur Başarılar...

Selamun Aleyküm
Kurs gibi bir eğitim aranıyordur belki.
Bu ve benzeri sitelerde kişinin kendisini geliştirmesine uygun birçok kaynak bulunabilir.
Kaynaklardan mantık devreleri vb kurulumu üzerinde mesafe kat edilebillir. Pratik uygulama için bir kısım pnömatik devre elemanları satın alınabilse de hidrolik ve pnömatik uygulama otomasyon firmaları vb yerlerde öğrenilebilir.
Festo Fluidsim devre kurulum programı. Bu sitede birçok kaynak olması lazım. Geçenlerde de böyle bir başlık açılmış olmalı, arama yapılabilir.
Ne tip bir eğitim alınsa da insanın kendisini geliştirmeden yükselmesi beklenmez. Zira eğitimler de öğrencilerinin seviyelerine göre seviyesini belirleyecektir ki eğitim ile beraber kendini geliştirme daha üst bir eğitim olsa gerek. Diğer taraftan eğitim ortamı da kişiye düşük seviyeli geldiğinde yoğun zaman kaybına sebep olabilir. Mesela kendisi çalışan birisi takıldığı yerleri bu tip sitelerde sorabilir.
Hiçbir basamağı gözde büyütmeden bir yerinden başlayıp severek yapılan biçimde devam edilmesini tavsiye ederiz.
Hürmetler sunarız, Başarılar dileriz..

hidrolikle ilgili hemen hemen her başlıkta yalan yanlış da olsa en az 2 tane yorumun var dostum.sektöre ilgi duyman güzel.alt yapını oturtturduktan sonra arzu edersen vakit çerçevesinde ileri hidrolik bilgisi verebilirim.para pul istemez.yeterki öğrenme azmini kaybetme

Forum istatistikleri

Konular
128,951
Kullanıcılar
451,140
Son üye
03hsyn

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri