Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan

Bu sene de ramazan ayına kavuşmanın sevincindeyiz

Bu sıcakta oruç tutan herkese Allah kolaylıklar versin.

ramazanda oruç tutmak insan başka aylarda olsa bu aydakı gıbı açlığa susuzluğa dayanabılırmı acaba allah kolaylık verıyor tamam amenna elhamdulıllah muslumanız yanlız bukadar ınsanda sabır bunun bır açıklaması olmalı bilimsel olarak bir ay önce sabah kahvaltı yapmadan komşuya yardıma gıttım çamaşir makınesı arızalı ımış eve geldım tansiyonum duştu bayılma geçırdım ramazan ayında şimdıye kadar allaha şukur hiç bırakmadım iftar olmak uzere şu an açlık hıç aklımın ucundan geçmıyor susuzluk ınkar edemem :) allah yardım edıyor allah cumle musluman alemıne tutmayı nasıp etsın tutamıyanlarımızda var belkı rahatsızdır veya işi dolayısıyla tutamıyordur emınım onlarda fitre sadaka vererek tutanlarla aynı sevabı kazanıyorlardır allah kabul etsın hayırlı ramazanlar

Sağlık problemi olmadıktan sonra rahatlıkla oruç tutulabiliyor,

Haklısınız sayın vacip deniz ama yine de ağır işlerde yada sıcak altında çalışanlara Allah yardım etsin gerçekten zor

cümleten hayırlı ramazanlar. Allah oruçlulara sabır versin

Tüm müslümanlara yapılan zulmün sona erdiği hayırlı Ramazanlara erişmek dileğimizle..Yine zor şartlar altında Ramazanı geçiren tüm İslam alemine sınırsız kolaylıklar diliyorum.Allah onlara sabır ve dayanma gücünü verecektir inşAllah..Selametle nice Ramazan bayramlarına her zaman erişebilmek bize de kolayca nasip olur inşAllah..

Herkese hayırlı ramazanlar. Allah sabır ve güç versin..

Forum istatistikleri

Konular
129,231
Kullanıcılar
451,612
Son üye
CrystaLl

Yeni konular

Geri