Hoparlörden maksimum Güç çekmek için?

Bildiğim kadarıyla pili direk hoparlöre bağlarsan ses çıkmaz. Onu alternatif sinyale dönüştürerek bağlaman lazım.

Ben direk bağlayacaktım, o şekil nasıl bağlanılıyor tam bilmiyorum

Üstatlar, höporlörü illa ki pille çalıştırmama gerek yok, batarya gibi enerji kaynaklarıyla da çalıştırabilirim.
Benim istediğim taşınabilir bir enerji olması.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Ben direk bağlayacaktım, o şekil nasıl bağlanılıyor tam bilmiyorum

Üstatlar, höporlörü illa ki pille çalıştırmama gerek yok, batarya gibi enerji kaynaklarıyla da çalıştırabilirim.
Benim istediğim taşınabilir bir enerji olması.

Hoparlörü pile veya adaptöre bağlarsanız yakabilirsiniz, bu şekilde ses falan da alamazsınız, bu hoparlörün çalışma şekline aykırı zaten.
Amplifikatörle ilgili hiçbir şey belirtilmemiş yprumlarda. Hoparlör, amplifikatörün çıkışına bağlanır. Hoparlör gücü ile besleme gücü arasında doğrudan bir ilişki yoktur.

Tavsiye: örneğin 15 W'lık bir hoparlör için 10 W çıkışlı bir amplifikatör bulun.
Sonra, bu amplifikatörün güç ihtiyacını karşılayabilecek bir güç kaynağı.

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri