Hurda cnc yi adam etmek.

Ayrıca bu power'ları seri ve paralel bağlayabiliyorsunuz.

evet onlarıda gördüm sanırım İngiliz malı ve fiyatları çok pahalı ihtiyac olması durumunda sanıl Ltd telefonu 0212 256 94 28

iphone'umdan gönderildi.

Merhaba;

Benim pantografın yan kısmında bulunan arabanın önündeki kırmızı plastik patlamış durumda bir mahsuru bir zararı olur mu acaba.? @KAZIMUGUR aga sen ne dersin bu duruma.?

Resim yok ama anlaşılan sıyırıcı ve bilye kılavuzundan söz ediyorsun.
Patlama nasıl ? mısır gibi mi ? :rolleyes:
Yani en iyi ihtimal talaş girer bilyeler çalışmaz olur hatur hutur ..
En kötüsü de zaten girmiştir bilyeler dağılmış patlak görünüme yol açmıştır.
Sadece sıyırıcılar satılıyor ama TR de bulmak mümkün mü bilmiyorum.

Abi son durum bu şuan için çalışıyor durumda ama makinayı benden onca kullanan arkadaş talaşları pek temizlememiş. Zaten biriken talaşları temizleyince çıktı ortaya son durum. Servisi ile görüştüm bir ara götürüp değitittireceğim. Şimdilik rayın önünü kapatarak talaş girmesini önlüyorum.

Leafboy77 nin Akz250 USB mach 3 kartımdaki emergency stop ve limit switchleri için input portları tanımlayıp test ettim. Butonun bir ucuna DC5V klemensinden diğer ucunu ise input 0, klemensinden uç alıp Normalde açık devre yani butona basınca iletime geçen butona bağladım e-stop oldu. Aynı şekilde x y z eksenlerinde bulunan limit switchleride diğer input 1,2,3,4,5,6 ya bağlıyorum. Eksen sona dayanıp bindirme yapmadan önce switch devreye girip makineyi durdurur.

Kolay gelsin... camlari neyle cikaracaksiniz bu ara bi solidcam post sikintim var..

Evet mutlu sona geldik haftasonu deneme çalışmamız ucu kırmadan tamamlanmış oldu.

Çok basit bir şekil olmasına rağmen gCODE satırları uzun oluğu için bir hayli uzadı iş

Forum istatistikleri

Konular
128,844
Kullanıcılar
450,947
Son üye
sitroen91

Yeni konular

Geri