ilk cnc denemesi

o özellik fritzing de vardı sanırım

valla benim derdim bu aliminyumlrı nerden temin edebilirim ve nasıl kestire bilirim şuan :)

bizim proje oldukça yavaş ilerliyor bu arada kutu profilden yaptırdığım iskelet pek hoşuma gitmedi sigma profilde karar kıldım profiller geldi müsait bir vakitte montaja başlıcam inşaalah. köprü için düşündüğüm 10 luk aliminyumları demir sac a çevirdim kesim yapıldı ama sonuçlar oldukça kötü vida delikleri hiç istediğim gibi olmadı birazdaha temizlenmesi lazım spindle olarak 1.5 kw hertz sipariş vermiştim oda elime ulaştı yanlız sadece spindle ve sürücüsü geldi takılacak herhangi bir uç, pens ve somun yok. daha önce spindle görmeyen birisi olarak cahilliğimi hoşgörün lütfen sormak istediklerim var pens takımları hakkında yeterli bilgiye sahip değilim er16- er20 bunlar neyi ifade ediyor. birisi 10mm ye kadar birisi 13 mm ye kadar uçlarmı takılabiliyor sadece yoksa başka farklılıklar varmı. bu takımlardan herhangi birini aldığımda başka ne ler almam gerekir somun vs. birde başlangıç için uç tavsiyeleriniz neler olabilir ve kaçtane almak gerekir bu uçlar hemen kırılan şeylermi (tabi kullanım önemli) işlemek istediğim malzeme mdf ve aliminyum olacak, bu tür malzemeleri pens uç alabileceğim uygun yerler tavsiye edebilirmisisniz. saygılarımla.

Forum istatistikleri

Konular
128,827
Kullanıcılar
450,916
Son üye
Nedim korkmaz

Yeni konular

Geri