Isı pompası toprak hattı bağlanınca kaçak akım rolesini attırıyor

Dikkat !!!
Nötr birleştirilmesi sakat gibi duruyor . ( sarı daireli )
Nötr yerinden çıkarsa ?
Düşünmek bile istemiyorum .

Ekli dosyayı görüntüle 110836Ekli dosyayı görüntüle 110837

Dikkatiniz için teşekkürler. Ben kendim onu düzeltebilirim değil mi? Dış panodan kapatıp o nötr hattını diğer tarafa doğru yani kaçak akımın sağına doğru kayıdrsam sanırım yeterli olur?

Bu fotoğraf usta çalışırken kapatmadan önce çekmiştim. Belki dikkat ettiyse düzeltmiştir bilemiyorum. Hem açmışken istediğiniz 45 derece açılı fotoğrafları da çekebilirim.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Dikkatiniz için teşekkürler. Ben kendim onu düzeltebilirim değil mi? Dış panodan kapatıp o nötr hattını diğer tarafa doğru yani kaçak akımın sağına doğru kayıdrsam sanırım yeterli olur?

Bu fotoğraf usta çalışırken kapatmadan önce çekmiştim. Belki dikkat ettiyse düzeltmiştir bilemiyorum. Hem açmışken istediğiniz 45 derece açılı fotoğrafları da çekebilirim.

Yapabilirmisiniz yapamamazsınız bilemem ?

Pek tavsiyede vermek istemiyorum . ( Nötr sonuçta !!! )
Dış panodan her iki ürünü kapatatılıp başında güvenilir eleman bekletip kimse geri yerine getirmesin . ( açma )
Nötr yerini çekiştirin yerinden oynamıyorsa ve çıkmıyorsa sorun yok .
Daha sonra elektrikciye söylersiniz düzenler .

Siğorta kutusunda ana siğorta olsaydı daha iyi olurdu zaten amaçlarından biride bu !!!

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,466
Kullanıcılar
452,029
Son üye
Mertopk

Yeni konular

Geri