istanbul bedaşta calisan var mi?

sralatas

Üye
herkese merhaba,bedasta muhendis olarak calisan var mi?sartlar nasil ortam nasil?mesleki gelisim acisindan uygun bir yer mi?ilgi gosteren abilerimize tesekkur ederim.

Bedasta muhendis olarak calismiyorum. Fakat baslayan muhendis arkadaslari goruyorum. Bence bedas muhendis icin mesleki gelisim adina calisilacak bir yer degil. Aksama kadar oturursun bol bol cay icersin. Teknisyenlerin mesailerini yazarsin falan filan. Bu soyledigim herhangi bolgenin sebekesinde olanlar. Mudurlukte calisan muhendisleri bilemicem.

Bedasta muhendis olarak calismiyorum. Fakat baslayan muhendis arkadaslari goruyorum. Bence bedas muhendis icin mesleki gelisim adina calisilacak bir yer degil. Aksama kadar oturursun bol bol cay icersin. Teknisyenlerin mesailerini yazarsin falan filan. Bu soyledigim herhangi bolgenin sebekesinde olanlar. Mudurlukte calisan muhendisleri bilemicem.
Çok saolasın kardeşim ben de araftayım ne düşünsem bilemedim.Maaş ve yan haklar konusunda bilgin var mı?

Kardesim 4000tl brutle baslioyorsun. Senenin ilk 6 ayinda falan yani vergi dilimine girmedigin zamanlarda net 3200 falan eline geciyor. Ama sene sonuna dogru maas 2700-2800 tl ye kadar dusuyor. Birde 250 tllik yemek karti alıyorsun. Eger baslarsanda mesleki gelisimi unut derim.

aslında çok da tercih edilebilir bir iş değil gibi.ben de saha falan olur diye niyetlenmiştim.

Valla sahada teknisyenler teknikerler genelde oluyor. Tabi muhendislerde ellerinde isleri yoksa onlarla sahaya cikabiliyor.

Forum istatistikleri

Konular
129,249
Kullanıcılar
451,644
Son üye
VLT 2800

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri