Jeneratör ile dalgıç pompayı otomatik çalıştırma

baris312

Üye
Merhaba elimde Hyundai DHY9500LEK 8kva jeneratör var ve bu jeneratör ile 2hp dalgıç pompa kullanmak istiyorum. Dalgıç pompayı susuz çalışmasına karşı dijital pano ile koruma altına almayı düşünüyorum fakat aynı zamanda jeneratöründe ihtiyaç olmadığında kendini kapatmasını ve su seviyesi arttığında tekrar jeneratör aktif olup su basmasını istiyorum.Jeneratörü bu duruma nasıl dahil ederim?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Merhaba elimde Hyundai DHY9500LEK 8kva jeneratör var ve bu jeneratör ile 2hp dalgıç pompa kullanmak istiyorum. Dalgıç pompayı susuz çalışmasına karşı dijital pano ile koruma altına almayı düşünüyorum fakat aynı zamanda jeneratöründe ihtiyaç olmadığında kendini kapatmasını ve su seviyesi arttığında tekrar jeneratör aktif olup su basmasını istiyorum.Jeneratörü bu duruma nasıl dahil ederim?
Herşeyden önce, bir yardımcı elektrik kaynağına ihtiyaç olacak. Jeneratör marşlı ise onun aküsünü kullanırsın, değilse ayrı bir güç kaynağı gerekir..

Herşeyden önce, bir yardımcı elektrik kaynağına ihtiyaç olacak. Jeneratör marşlı ise onun aküsünü kullanırsın, değilse ayrı bir güç kaynağı gerekir..
Evet jeneratör marşlı kendi aküsü var ama ayrıca bir akü alınabilir.Bu sistemi sağlayacak hazır bir pano var mıdır?

Forum istatistikleri

Konular
129,185
Kullanıcılar
451,546
Son üye
egettt

Yeni konular

Geri